Top pizzerie 2018 w Łodzi – poznaj najlepsze łodzkie pizzerie!

Top pizzerie 2018

Jeśli chodzi o jedzenie, pierwsze skrzypce gra jakość a drugie dostawa – jej czas i sposób w jaki zamówienie dociera do odbiorcy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy sprawdzić które restauracje są w tym najlepsze. Przed Wami ranking najlepszych pizzerii z Łodzi!

Dostawa jedzenia rządzi się swoimi prawami – trudno się z tym nie zgodzić. Sprawdziliśmy zatem które restauracje cieszą się największym uznaniem naszych Użytkowników. Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka elementów:

  • Całościową ocenę zamówienia
  • Ocenę jakości
  • Ocenę dostawy

Dodatkowo wyszliśmy z założenia, że do najlepszych miejsc się wraca i dlatego ostatnim czynnikiem, który wpływał na miejsce w rankingu była procentowa wartość powracalności klientów (liczba osób, które zamówiły z danej restauracji dwa lub więcej razy podzielona przez liczbę wszystkich użytkowników, którzy z niej zamówili). Będąc uzbrojonymi w takie dane sprawdziliśmy która z restauracji cieszy się największym uznaniem klientów. Gotowi? No to zaczynamy!

Łódź – 10 najlepszych pizzerii

Pizza w Łodzi stanowi aż 54% wszystkich zamówień w dostawie! Która z licznych pizzerii wypadła najlepiej w oczach klientów? Oto 10 najlepszych restauracji:

MniammniaM

Pizzeria Caprissa

Pizzeria Piaski

Pizza Balon

Pizzeria Trattoria Presto Sierakowskiego

Jadłostacja Jagiellońska

Pełen Brzuszek Karolew

Pizzeria Come Soprano

Pełen Brzuszek Retkinia

Pizzeria Sapori

Te oraz inne łódzkierestauracje (nie tylko pizzerie!) znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*