Media

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje prasowe, materiały promocyjne, raporty, materiały graficzne oraz wywiady związane z serwisem PizzaPortal.pl. Potrzebujesz czegoś więcej lub masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami.

Kilka słów o działaniu PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl to lider na polskim rynku zamawiania jedzenia przez Internet. Oferujemy menu blisko 4000 restauracji z prawie 400 miast z Polski. Szeroki wybór kuchni z całego świata, możliwość płatności online oraz proste i szybkie zamawianie – to tylko kilka z wielu zalet serwisu.

Jak zamawiać na PizzaPortal.pl?

Podaj adres dostawy, wtedy pojawi się lista restauracji, które dowożą jedzenie do Twojej lokalizacji. Do dyspozycji masz filtry, dzięki którym znajdziesz ulubioną kuchnię lub posortujesz listę po wybranym kryterium. Przy każdym lokalu znajdziesz ocenę restauracji, minimalną kwotę zamówienia, kwotę dostawy oraz odległość.

Ceny na PizzaPortal.pl są takie same, jak w restauracji. Za jedzenie zapłacić możesz internetowo (kartą, przelewem, BLIKIEM lub Visa Checkout) oraz gotówką czy punktami Payback. Możliwy jest zarówno odbiór osobisty, jak i dostawa na podany adres. Po złożeniu zamówienia otrzymujesz informację na podany adres mailowy o stanie swojego zamówienia oraz szacowanym czasie dostawy. Na stronie PizzaPortal.pl również pojawi się zegar odliczający czas dostawy.

Jesteśmy też aktywni na Facebooku.  Aby zamówić swoje ulubione dania skorzystać można również z aplikacji mobilnych PizzaPortal.pl na systemy Android oraz iOS.