Ostre smaki – co Polacy lubią najbardziej?

Dzisiaj chcemy odbyć podróż po ostrych smakach w naszym kraju i zobaczyć, co Polacy lubią jeść najbardziej. Sprawdź ostre smaki lubiane przez Polaków! Zobacz, które ostre dania są najczęściej wybierane i sprawdź czy Ty również jesteś ich smakoszem.

Polacy już od dawna uwielbiali ostre smaki, co zobaczyć można było już w kuchni staropolskiej. Aż do drugiej połowy XVIII wieku dominowały kwaśne oraz ostre potrawy, a na stołach królował pieprz.

Teraz, obok pieprzu, w daniach smakować można chilli, sos tabasco, rozmaite odmiany papryczek czy też chrzanu albo ostrej musztardy. miłosnicy ostrych smaków znaleźli się również  na PizzaPortal.pl. Wśród zamówień w 2013 roku dużym zainteresowaniem cieszyła się kuchnia meksykańska, tajska oraz indyjska.Burritos, kurczak na ostro z sosem pomidorowym zawijany w tortilli, kurczak z chilli czy też ryż z owocami morza z sosem wasabi – to tylko kilka z ulubionych dań zamawianych przez Polaków.

A jeśli Wy lubicie ostre smaki, zapraszamy już jutro na naszą stronę! Przygotujcie się na ostre smaki z PizzaPortal.pl i skorzystajcie ze specjalnego kodu rabatowego przygotowanego na Dzień Pikantnych Potraw!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*