Top pizzerie 2018 w Poznaniu – poznaj najlepsze poznańskie pizzerie!

Top pizzerie 2018

Jeśli chodzi o jedzenie, pierwsze skrzypce gra jakość a drugie dostawa – jej czas i sposób w jaki zamówienie dociera do odbiorcy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy sprawdzić które restauracje są w tym najlepsze. Przed Wami ranking najlepszych pizzerii z Poznania!

Dostawa jedzenia rządzi się swoimi prawami – trudno się z tym nie zgodzić. Sprawdziliśmy zatem które restauracje cieszą się największym uznaniem naszych Użytkowników. Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka elementów:

  • Całościową ocenę zamówienia
  • Ocenę jakości
  • Ocenę dostawy

Dodatkowo wyszliśmy z założenia, że do najlepszych miejsc się wraca i dlatego ostatnim czynnikiem, który wpływał na miejsce w rankingu była procentowa wartość powracalności klientów (liczba osób, które zamówiły z danej restauracji dwa lub więcej razy podzielona przez liczbę wszystkich użytkowników, którzy z niej zamówili). Będąc uzbrojonymi w takie dane sprawdziliśmy która z restauracji cieszy się największym uznaniem klientów. Gotowi? No to zaczynamy!

Poznań – 10 najlepszych pizzerii

Pizza w Poznaniu stanowi aż 76% wszystkich zamówień w dostawie! Która z licznych pizzerii wypadła najlepiej w oczach klientów? Oto 10 najlepszych restauracji:

Ninja Pizza

Pizzeria Al Capone Winogrady

Pomodoro

Pizzeria Raptorius Os. Batorego

Pizza Bene

La Spezia Stare Żegrze

Fresh Pizza Rataje

Pizzeria K-2 Winogrady

Pizzeria Al Capone Grunwald

Pizza Taxi Na Miasteczku

Te oraz inne poznańskie restauracje (nie tylko pizzerie!) znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*