Przejęcie Jedzeo przez PizzaPortal

1

Poznańskie Jedzeo.pl przejęte przez PizzaPortal.pl. Restaurant Partner Polska Sp. z o.o., właściciel PizzaPortal.pl, przejął dziś oficjalnie poznański serwis Jedzeo.pl. To drugie przejęcie łódzkiej spółki w tym roku. Jesteśmy obecnie zdecydowanym liderem na rynku w Polsce.

W tym roku pojawiło się wiele serwisów świadczących usługę zamawiania jedzenia online. Przejmując Jedzeo.pl chcemy zaoferować klientom portalu większy wybór restauracji, nie tylko w Poznaniu ale w całej Polsce. Wkrótce na PizzaPortal.pl będzie można zamawiać z ponad 2000 restauracji. Oprócz tego już teraz umożliwiamy zamawianie jedzenia przez aplikacje na iPhone i Andorid. – mówi Lech Kaniuk, Dyrektor Zarządzający PizzaPortal.pl.

Przejęcie Jedzeo.pl nie jest pierwszą akwizycją dla PizzaPortal.pl. W 2011 roku łódzka spółka przejęła portal Netkelner.pl. Kilka miesięcy później przejęte zostały również serwisy Szama.pl i Delivero.pl. W tym roku Restaurant Partner Polska Sp. z o.o. przejęła stronę Pizzozercy.pl, a dzisiaj – Jedzeo.pl. 2

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*