PYSZNA Refundacja

Sobota była gorrrąca…

Po wczorajszej APPetycznej Sobocie nasze serwery wciąż się chłodzą. Zainteresowanie akcją było ogromne, a ruch na stronie i w aplikacjach momentami przekraczał nasze najśmielsze oczekiwania.

Mimo to bardzo cieszymy się, że bez większych problemów udało się zrealizować 97,38% Waszych zamówień. Pozostałych Klientów, którzy napotkali problemy bardzo przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Wasze zgłoszenia na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi, a napotkane przez Was problemy postaramy się wynagrodzić.


Podobna promocja odbywała się wczoraj również u naszej konkurencji. Niestety pojawiły się problemy i wielu głodnych klientów pozostało bez swojego zamówienia. :(

Postanowiliśmy więc pomóc naszym kolegom i przygotowaliśmy dodatkową promocję! :)

PYSZNA Refundacja

Każdy kto w sobotę 31.01.2015 próbował skorzystać z promocji i zamówić jedzenie u naszej konkurencji (i poinformował o tym na Facebook’u), ale mu się to nie udało otrzyma od nas 25 zł na zamówienie na PizzaPortal.pl.

Co zrobić żeby uzyskać rabat?

Wystarczy, że mailowo udostępnicie nam link do Waszego postu lub postu na ich fanpage’u na Facebook’u, w którym informujecie o fiasku* Waszego zamówienia – liczą się zarówno komentarze jak i posty na tablicy z dnia 31.01.2015.

UWAGA: Prosimy załączajcie do maila screen shot, na którym będzie widać Wasz komentarz oraz na jakie konto na Facebook’u jesteście zalogowani. Pomoże nam to szybciej weryfikować Wasze zgłoszenia i dać odpowiedź z kodem! :)

facebook

Wiadomości o tytule „PYSZNA Refundacja” prosimy wysyłać na adres: socialmedia@pizzaportal.pl. Najpóźniej do piątku sprawdzimy Wasze zgłoszenie i odeślemy Wam kod rabatowy o wartości 25 zł, który będziecie mogli wykorzystać na PizzaPortal.pl.

Zgłoszenia można wysyłać do środy (04.02.2015) do godziny 12:00.

Uwagi:

  • Liczą się tylko posty, które pojawiły się tam dnia 31.01.2015 od godziny 15:00 do 23:59,
  • Jedna osoba otrzyma tylko jeden kod. 
  • Kod będzie obowiązywał przy zamówienia opłaconych online, a data jego ważności będzie podana w mailu.

*Fiasko – zamówienie nie zostało zrealizowane lub zostało anulowane i odrzucone przez portal.

PYSZNA Refundacja


Wiesz, że ktoś z Twoich znajomych miał taką sytuację? Nakarm go!

Udostępnij i dodaj #DarmoweJedzenie