RYŻ ot to na PizzaPortal.pl – tej kuchni trzeba spróbować!

ryż ot to

Pierwsza marka na rynku polskim oferująca dania z ryżu i produktów ryżowych już na PizzaPortal.pl! W RYŻ ot to znajdziecie znane i doceniane potrawy kuchni świata w zupełnie nowym wydaniu!

danie

Restauracja ta została stworzona w oparciu o nowatorski koncept. Jej autorem i pomysłodawcą jest Anna Zakarczemna, która przez wiele lat współpracowała, reprezentowała oraz kreowała prestiżowe marki gastronomiczne. Pierwsza restauracja RYŻ ot to znajduje się w Centrum Handlowym Reduta przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Na gości czeka nie tylko nowoczesny i ciekawy design lokalu, ale przede wszystkim zdrowa kuchnia przygotowywana ze świeżych składników, bez konserwantów i glutenu. Niewątpliwą atrakcją jest live cooking – kucharze na bieżąco gotują pyszności specjalnie dla gości, którzy mogą śledzić proces przyrządzania potrawy na dużych monitorach.bez_glutenu

W menu odnaleźć można smaki z całego świata! W karcie kuszą takie pozycje jak tradycyjny stroganoff z rumianymi plackami ryżowymi (ryżotto rosyjskie), leczo z ryżem brązowym (ryżotto węgierskie), naleśniki ryżowe z mleczkiem kokosowy, buritto (ryżotto meksykańskie) czy też makaron ryżowy linguine z łososiem w sosie z cytrusów (ryżotto norweskie). Warto odkryć desery stworzone z udziałem ryżu i mąk ryżowych. Całość dopełnia oferta pysznych napojów o wyjątkowym wyglądzie i charakterze. W restauracji skosztować można aromatycznych włoskich kaw, herbat komponowanych, wina, a nawet piw ryżowych.
napoje

Restauracja RYŻ ot to jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Po wyborze smakowitych potraw z menu dla dzieci, maluchy mogą pobawić się na pobliskim placu zabaw. Dla najmłodszych organizowane jest również kino weekendowe. RYŻ ot to jest znakomitym miejscem na spotkanie rodzinne oraz biznesowe, ponieważ lokal oferuje rezerwacje, catering, a także dania na wynos.

Anna Zakarczemna
Restauracja dostępna na naszym portalu: TUTAJ

2 Comments

  1. Bylem z żona w tej niby restauracji zamówiliśmy hamburgera i kebaba wyrzuciliśmy zamowienie do kosza kurczak jakiś niedogotowany hamburger spalony być moze to kwestai kucharzy na zmianie 13/12/2015 ok godz 16 było dwóch facetów coś wcześniej spalili bo smród spalenizny rozniósł sie po patio. Generalnie nie polecamy

  2. Dominik, z naszej strony nie mamy wpływu na jakość dań podawanych w restauracjach na miejscu. Jednak w takiej sytuacji zachęcamy do wyjaśnienia zawsze sytuacji od razu z obsługą restauracji. Jeśli negatywna ocena jest uzasadniona, restauracje zazwyczaj uznają taką reklamację.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*