Wybieramy polską stolicę kuchni azjatyckiej!

polska stolica kuchni azjatyckiej

Sushi, chińskie, tajskie – restauracji azjatyckich jest coraz więcej, ale które miasto zasługuje na miano krainy wschodzącego słońca?

Od Gdańska aż po Kielce, od Szczecina po Białystok, miasta na północy i południu Polski konkurują ze sobą, aby zdobyć tytuł Stolicy kuchni azjatyckiej.

O co chodzi?

Zagłosuj na miasto, które Twoim zdaniem powinno zostać stolicą kuchni azjatyckiej. Oddaj swój głos w sondażu i napisz komentarz, dlaczego akurat to miasto powinno zwyciężyć!

Co możesz zyskać?

Wygrane miasto otrzyma kod rabatowy, dzięki któremu będziesz mógł zamawiać taniej!


 

39 Comments

  1. Pingback:Wybierz Stolicę Kuchni Azjatyckiej z serwisem PizzaPortal.pl | Szczecin Blog

  2. Katowice – w mieście znajdzie się kilka klimatycznych azjatyckich knajpek z dobrym jedzeniem!

  3. Ankieta trochę chybiona bo większość zagłosuje na swoje miasto. Mało kto jadł w knajpkach innych miast.

  4. Rynek na Wrzeszczu w Gdańsku – ‚Restauracja’ HANOI – Mimo obskurnego wyglądu polecam. Jedzenie przepyszne !!

  5. Gdańsk (który powinien być sklasyfikowany jako Trójmiasto celem zwiększenia szans ;) posiada mnóstwo znakomitych azjatyckich restauracji!

  6. Oczywiscie lodz!!! Kto nie jadl chinczyka z lodzi nigdy nie zaznal prawdziwej azjatyczkiej kuchni!! Najlepszy i najtanszy w polsce!!!!

  7. Gdynia, Gdynia i jeszcze raz Gdynia…. dla czego… na samej Świetojańskiej jest 7 knajp azjatyckich w tym 2 z sushi, pomijając fakt że większa część pizzerin proponuje wariacje na temat orientu, a w centrum i poza centrum też od Witenamu do Japoni – barów dostatek i w Gdyni działa najstarsza w polsce Tajska knajpa!

  8. To widać, że nie trafiłeś na dobrą azjatycką kuchnię w Łodzi, której jest tutaj pełno. :P Łódź i tylko Łódź.

  9. Szczecin, bo tutaj nawet najbardziej złe, podłe, wyklęte i szemrane dzielnice mają bar z azjatyckim jedzeniem. Bo bary te są obskurne na ogół (na ogół podkreślam). Zimą jest w nich zimno, a latem upalnie. Ale Obsługa jest przemiła, a jedzenie pyszne i tanie.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*