Top pizzerie 2018 w Trójmieście – poznaj najlepsze pizzerie!

Top pizzerie 2018

Jeśli chodzi o jedzenie, pierwsze skrzypce gra jakość a drugie dostawa – jej czas i sposób w jaki zamówienie dociera do odbiorcy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy sprawdzić które restauracje są w tym najlepsze. Przed Wami ranking najlepszych pizzerii z Trójmieście!

Dostawa jedzenia rządzi się swoimi prawami – trudno się z tym nie zgodzić. Sprawdziliśmy zatem które restauracje cieszą się największym uznaniem naszych Użytkowników. Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka elementów:

  • Całościową ocenę zamówienia
  • Ocenę jakości
  • Ocenę dostawy

Dodatkowo wyszliśmy z założenia, że do najlepszych miejsc się wraca i dlatego ostatnim czynnikiem, który wpływał na miejsce w rankingu była procentowa wartość powracalności klientów (liczba osób, które zamówiły z danej restauracji dwa lub więcej razy podzielona przez liczbę wszystkich użytkowników, którzy z niej zamówili). Będąc uzbrojonymi w takie dane sprawdziliśmy która z restauracji cieszy się największym uznaniem klientów. Gotowi? No to zaczynamy!

Trójmiasto – 10 najlepszych pizzerii

Pizza w Trójmieście stanowi aż 59% wszystkich zamówień w dostawie! Która z licznych pizzerii wypadła najlepiej w oczach klientów? Oto 10 najlepszych restauracji:

Pizza Emo

Pizzeria Salsa

Bistro Przystań Witomino

Pizzeria Serrano

Pizzeria 105 Stopiątka

Pizzeria Rogata

Pepe Pizza

Pizzeria Ibis

Pizzeria Jazz

Pizzeria Gustoso

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*