Top pizzerie 2018 w Warszawie – poznaj najlepsze warszawskie pizzerie!

Top pizzerie 2018

Jeśli chodzi o jedzenie, pierwsze skrzypce gra jakość a drugie dostawa – jej czas i sposób w jaki zamówienie dociera do odbiorcy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy sprawdzić które restauracje są w tym najlepsze. Przed Wami ranking najlepszych pizzerii z Warszawie!

Dostawa jedzenia rządzi się swoimi prawami – trudno się z tym nie zgodzić. Sprawdziliśmy zatem które restauracje cieszą się największym uznaniem naszych Użytkowników. Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka elementów:

  • Całościową ocenę zamówienia
  • Ocenę jakości
  • Ocenę dostawy

Dodatkowo wyszliśmy z założenia, że do najlepszych miejsc się wraca i dlatego ostatnim czynnikiem, który wpływał na miejsce w rankingu była procentowa wartość powracalności klientów (liczba osób, które zamówiły z danej restauracji dwa lub więcej razy podzielona przez liczbę wszystkich użytkowników, którzy z niej zamówili). Będąc uzbrojonymi w takie dane sprawdziliśmy która z restauracji cieszy się największym uznaniem klientów. Gotowi? No to zaczynamy!

Warszawa – 10 najlepszych pizzerii

Pizza w Warszawie stanowi aż 44% wszystkich zamówień w dostawie! Która z licznych pizzerii wypadła najlepiej w oczach klientów? Oto 10 najlepszych restauracji:

Batumi na Ursynowie

Pizza Na Wypasie Mokotów

Mała Italia

Prima Pizza

Pizzeria Rosso

Dodo Pizzeria

Chicago’s Pizza Ursynów

Pizza Na Wypasie Wola

Pizzeria Złota 65

Chicago’s Pizza Kasprowicza

Te oraz inne warszawskie restauracje (nie tylko pizzerie!) znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*