Top pizzerie 2018 we Wrocławiu – poznaj najlepsze wrocławskie pizzerie!

Top pizzerie 2018

Jeśli chodzi o jedzenie, pierwsze skrzypce gra jakość a drugie dostawa – jej czas i sposób w jaki zamówienie dociera do odbiorcy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy sprawdzić które restauracje są w tym najlepsze. Przed Wami ranking najlepszych pizzerii z Wrocławia!

Dostawa jedzenia rządzi się swoimi prawami – trudno się z tym nie zgodzić. Sprawdziliśmy zatem które restauracje cieszą się największym uznaniem naszych Użytkowników. Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka elementów:

  • Całościową ocenę zamówienia
  • Ocenę jakości
  • Ocenę dostawy

Dodatkowo wyszliśmy z założenia, że do najlepszych miejsc się wraca i dlatego ostatnim czynnikiem, który wpływał na miejsce w rankingu była procentowa wartość powracalności klientów (liczba osób, które zamówiły z danej restauracji dwa lub więcej razy podzielona przez liczbę wszystkich użytkowników, którzy z niej zamówili). Będąc uzbrojonymi w takie dane sprawdziliśmy która z restauracji cieszy się największym uznaniem klientów. Gotowi? No to zaczynamy!

Wrocław – 10 najlepszych pizzerii

Pizza we Wrocławiu stanowi aż 53% wszystkich zamówień w dostawie! Która z licznych pizzerii wypadła najlepiej w oczach klientów? Oto 10 najlepszych restauracji:

Pizza Drive

Pizza Mobile Bajana

Pizza Bunga Nowy Dwór

Pizza Hut M. C. Skłodowskiej

Pociśnij Pizzę

Appetito

Pizzeria Muzyczna Gądów/Fabryczna

Pizzeria Muzyczna Tarnogaj/Krzyki

Pętla Biskupin

Pizzeria Muzyczna Zakrzów/Psie Pole

Te oraz inne wrocławskie restauracje (nie tylko pizzerie!) znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*