Zestawy Summer Mix od Burger King. Nawet 51% taniej!

Summer mix aż 51%? Tylko z Burger King na PizzaPortal z Lemon Lemon

Mundialowe emocje opadły, teraz czas na odpoczynek nie tylko dla piłkarzy. Celebrując letni czas, mamy dla Ciebie gorącą promocję w restauracjach Burger King! W każdym lokalu amerykańskiej sieci znajdziesz trzy specjalnie dobrane zestawy wraz z napojem Pepsi oraz Lemon Lemon. Jak wyglądają nasi kandydaci w specjalnej cenie?

Zestaw Summer Mix – 29 zł

4 x grillowana na prawdziwym ogniu wołowina ze świeżymi warzywami, zamknięta w kompozycji klasycznego Whopper Jr. Do tego chrupiące, złociste frytki XXL (aż 220 gram!) oraz 2 napoje – Pepsi 0,5l oraz limitowany napój Lemon Lemon 0,5l. Idealne w pojedynkę na większy głód oraz do dzielenia.

Zestaw Summer Mega Mix – 49 zł

Całej rodzinie burczy w brzuchu? Polecamy: Big King XXL, który kusi nie tylko rozmiarem, ale i królewskimi składnikami, Chicken Royal, a w nim roztopiony ser, sałata i kurczak w panierce oraz 2 Cheeseburger’y, które zadowolą każdego fana wołowiny i sera. Na dodatek frytki XXL (220 gram!), 2 razy chrupiące, cebulowe krążki (aż 18 sztuk) oraz 2 napoje – Pepsi 0,5l oraz limitowany napój Lemon Lemon 0,5l.

Zestaw Summer Party Mix – 65 zł

Zbliża się spotkanie z przyjaciółmi, a w lodówce pusto? Idealnie sprawdzi się wypasiony zestaw do dzielenia. Aż 6 burgerów – 2x Podwójny Cheeseburger, 2x Crispy Chicken, 2x Whopper Jr i do tego masa dodatków: chrupiące frytki XXL (220gram!), 4x chrupiące, cebulowe krążki (aż 36 sztuk) oraz 2x pikantne Chilli Cheese Nuggets. Na ugaszenie pragnienia 1x Pepsi 0,5l oraz 2x limitowany napój Lemon Lemon 0,5l. Nic, tylko się dzielić i jeść.

Listę obecnych restauracji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*