Zaloguj się

Imbiss Istanbul. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Imbiss Istanbul – zawód restaurator

Polacy, a w szczególności mieszkańcy wielkich miast coraz częściej stołują się restauracjach. Dzięki temu ciągle powstają nowe restauracje. Może się wydawać, że skoro jest taki popyt to prowadzenie restauracji jest czystą przyjemnością, bez żadnych wad. Rzeczywistość jest jednak inna, i choć ta praca ma swoje blaski to pełne w niej również cieni. Wiele rzeczy może pójść nie tak i wszystkie mogą prowadzić ostatecznie do plajty. Sieć Imbiss Istanbul pokonuje wszystkie przeciwności losu by serwować swoim klientom najlepsza potrawy, które teraz zamówisz poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Wybierając miejsce na swój posiłek zależy nam na wyśmienitych daniach, przytulnej atmosferze i miłej obsłudze. Każdy ma inne preferencje, co do wystroju czy kuchnia, ale generalnie zasady są te same dla wszystkich. Każdy restaurator otwierając swój lokal stara się zaspokoić wszystkie te potrzeby, aby goście czuli się tam dobrze a co ważniejsze, żeby chcieli tam wrócić. Najtrudniej z tych wszystkich rzeczy jest wymyślić menu, które będzie pasować dużej grupie ludzi, bo umówmy się we wszystkie gusta się nie trafi. Restaurator wraz z szefem kuchni zaczynają układać menu, które musi uwzględniać różne wariacje potraw. Zazwyczaj są to: dania mięsne, bezmięsne, pikantne i łagodne, tak, aby każdy potencjalny gość naszej restauracji znalazł coś dla siebie.    Gdy menu już ustalone, wnętrze wykończone i zdolna obsługa już czeka żeby zacząć działać – można otwierać lokal. I wtedy organizm restauratora zalewa adrenalina, która powoduje szereg pytań i wątpliwości. Czy zadbaliśmy o wszystko, czy menu jest uniwersalne, czy wystrój zachęci gości do przyjścia ponownie itd. I choć sprawdzimy wszystko po dwa, trzy razy i tak zazwyczaj pojawiają się wpadki, których nie da się uniknąć, ale można im zaradzić. Zamiast iść do restauracji zamów z Imbiss Istanbul z dostawą do domu poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Imbiss Istanbul – potencjalne katastrofy!

Jak mówił tytuł nagłówka są rzeczy, których trudno uniknąć nawet najlepszemu restauratorowi gdyż w większości nie są jego winą. Wystarczy, że nie zostały dowiezione produkty lub przyjechały inne i to w dodatku kiepskiej jakości. Już renoma restauracji spada plus jesteśmy narażeni na ponowne koszta. Kolejnym kłopotem może się okazać nie kompetentna obsługa, która za wolno zbiera i wydaje zamówienia, przez co goście długo czekają na swoje dania lub dostaje je zimne. Do takiego miejsca nikt nie wróci. Sprzęty w kuchni odmawiają posłuszeństwa i po prostu nie ma, na czym gotować mimo największego zapału i chęci. Ktoś zarezerwował stolik a gdy zjawia się w lokalu wszystkie miejsca są zajęta a jego rezerwacji nie ma. Wracając do pracowników to w każdej chwili ktoś może się rozchorować lub odejść i nic z tym nie zrobimy. Jeszcze innym kłopotem może być organizacja imprezy lub koncertu we własnym lokalu. Goście się zjawiają a np. zespół nie pojawia się. Ciężko jest potem odzyskać zaufanie klientów. Zanim zostaniesz restauratorem i będziesz musiał borykać się ze wspomnianymi problemami sprawdź jak robią to inni jak np. Imbiss Istanbul.

Imbiss Istanbul – doświadczenie kluczem do sukcesu.

Ze wszystkimi problemami można sobie jednak poradzić. Początki są trudne w każdym zawodzie, ale uczenie się na błędach to niezbędne doświadczenia, które zrobią z nas wytrawnego restauratora. Może się zdarzyć tak, że wspomniane problemy wystąpią, gdy restauracja jest po brzegi wypełniona gości. I co wtedy? Rozłożyć ręce a potem zamknąć lokal? Nie! Trzeba być gotowym na nieoczekiwane a co najważniejsze to starać się zachować spokój. Gdy klienci zamówią jakieś potrawy, na które akurat skończył się nam produkty to nie zaserwujemy im zamiennika, bo szybką opuszczą nasz lokal. Żeby tego nie zrobili obdzwaniamy swoich dostawców by w miarę możliwości dowieźli nam brakujące produkty a w międzyczasie podjemy gościom przekąski na koszt firmy, przepraszając za wszelkie opóźnienia. Będzie przy tym odrobinę nerwów, ale ostatecznie sytuacja kryzysowa skończy się pomyślnie dla obu storn. Chociaż pozytywne zakończenie nie jest regułą i zrujnowało już niejednego restauratora. Praca restauratora nie jest łatwa, ale przynosi dużo satysfakcji. Znajdź menu Imbiss Istanbul na stronie pizzzpaortal.pl lub skorzystaj z dedykowanej aplikacji na smartfona i zamów z Imbiss Istanbul już teraz!