Jedzenie na telefon? Można prościej!

Zamów z 3000 restauracji w całej Polsce przez PizzaPortal.pl
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Zamów przez telefon lub korzystając z naszej aplikacji!

Jedzenie na telefon to już przeszłość! Teraz, w prosty sposób możesz zamawiać swoje ulubione dania z okolicznych restauracji online. Więszkość lokali w Twojej okolicy umożliwia zamawianie jedzenia na wynos, z dostawą do domu albo do biura. Jedzenie online to nie tylko oszczędność czasu. W ten sposób możemy także poszerzyć swoje doznania smakowe. Dostępne na naszej stronie restauracje oferują kuchnie z całego świata. Od standardowej pizzy na wynos, przez popularne od jakiegoś czasu sushi z dostawą, po... pierogi z kapustą.

Można zamówić jedzenie prościej niż przez telefon!

Jedzenie na telefon? Znamy alternatywę!

Zamawiać jedzenie na telefon możemy jedynie do pewnej godziny. Nieliczne tylko restauracje przyjmują zgłoszenia telefoniczne po 22 w nocy. Ci którzy za późno zorientowali się, że mają pusto w lodówce albo zgłodnieli podczas „domówki" mogą zawsze sprawdzić ofertę online na PizzaPortal. W ten sposób bez rejestracji na stronie zamówimy wybrane dania o również zapłacimy za jedzenie kartą albo przelewem internetowym.

Zamów Jedzenie na Telefon!

Zamówienia mobilne przez telefon

Decydując się na zamawianie jedzenia online, możemy znaleźć restauracje dostarczające posiłki oraz sprawdzić dane kontaktowe do restauracji. Co więcej możemy zainstalować aplikację mobilną do strony, która pośredniczy w zamawianiu dań i za jej pomocą sprawdzić oferty najbliższych restauracji oraz od razu złożyć zamówienie. I tym samym wracając autobusem do domu za pomocą kilku kliknięć w kilka minut złożymy zamówienie w ulubionej restauracji i sprawimy, że będzie na nas czekał gotowy obiad.