Zaloguj się

Zamów jedzenie online - szybko i wygodnie

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy

Jedzenie online. Technologia w służbie przyjemności

Czy to się komuś podoba czy nie, nasze życie toczy się online. Online się komunikujemy, robimy zakupy, gramy, czytamy, słuchamy muzyki, a nawet randkujemy czy zwiedzamy muzea. Sieć wniosła do naszej codzienności udogodnienia, o jakich do niedawna mogliśmy tylko pomarzyć. Choć możliwość zamawiania jedzenia online to tylko jeden niewielki aspekt cyfrowej rewolucji, to musicie przyznać sami, że jest to zjawisko wyjątkowo sympatyczne. Wszystko wydaję się teraz tak proste i oczywiste, że aż trochę niezręcznie jest to powtarzać. Wchodzimy na PizzaPortal.pl lub odpalamy aplikację, wybieramy, gdzie jedzenie ma być dostarczone, później jedną z tysięcy restauracji i konkretne przysmaki, na które mamy ochotę (coraz częściej możemy nawet zobaczyć, jak one dokładnie wyglądają), płacimy online – i już, reszta dzieje się sama. Ale wyobraźmy sobie, że taki scenariusz przedstawiono by nam jakieś 20 lat temu – wszystko brzmiałoby trochę niewiarygodnie, niemal jak opowieść SF, prawda? Prognozy z Powrotu do przyszłości II może nie całkiem się sprawdziły i musimy jeszcze trochę poczekać, aż naszymi ulicami zawładną latające deskorolki, ale szybkie i wygodne zamawianie jedzenia online przez PizzaPortal.pl to jeden z tych momentów, kiedy raczej nie odczuwamy, aby przyszłość nas zawiodła…

W domu, w biurze, w podróży – jedzenie online jest tam, gdzie Ty

17 sierpnia 1991 roku uznawany jest za symboliczny początek Internetu w Polsce. Rok 1993 przyniósł pierwszy polski serwer www, a w 1996 Telekomunikacja Polska uruchamia ogólnodostępny numer pozwalający na połączenie z Internetem przez modem telefoniczny. Może będziemy trochę nieskromni, ale do ciągu ważnych dla rozwoju internetowej sieci w Polsce dat dodamy jeszcze jedną – rok 2010. To wówczas powstaje PizzaPortal.pl i rozpoczyna się era zamawiania jedzenia online. Byliśmy pierwszym tego typu serwisem w kraju i od samego początku, każdego dnia staramy się być stale najlepsi. Zamawianie jedzenia online przez PizzaPortal.pl to nie tylko gigantyczny wybór i wielka wygoda, ale także bezpieczeństwo transakcji i liczne atrakcje, jak promocje na określone dania czy ciekawe konkursy. Mówi się, że Internet jest oknem na świat. PizzaPortal.pl nadaje temu pojęciu zupełnie nowy wymiar. Jedzenie online to możliwość doświadczenie kulinarnej podróży bez wychodzenia z domu. Przez nasze „okno na świat” podaje się potrawy z kuchni wszystkich regionów świata. Na Wasze zamówienia czekają specjały kuchni włoskiej, polskiej, greckiej, hiszpańskiej, amerykańskiej, chińskiej, tajskiej, japońskiej i wielu innych.

Zamów jedzenie online i ciesz się czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi

Część z Was pamięta na pewno strach towarzyszący wchodzeniu do Internetu przez telefony komórkowe. Usługa taka istnieje w Polsce mniej więcej od 2010 roku, ale początkowo wiązała się z dużymi kosztami. Teraz kiedy Internet po prostu jest zawsze przy nas –  jedzenie online to świetna opcja także wówczas, gdy żyjemy aktywnie lub często podróżujemy. Kto wie, być może nastaną kiedyś czasy niczym z powieści Williama Gibsona, Philipa K. Dicka czy anime Ghost in the Shell i sieć pochłonie nas jeszcze bardziej, i może nawet odżywiać będziemy się przy pomocy elektronicznych impulsów – spokojnie, kiedy nadejdzie właściwy moment, PizzaPortal.pl nadąży i za tym oczekiwaniem swoich użytkowników. Mówiąc jednak odrobinę poważniej, w naszej wizji zamawianie jedzenia online stanowi pewien złoty środek: Z jednej strony wykorzystujemy dobrodziejstwa współczesnych technologii, ale z drugiej wszystko to ma służyć temu, abyście przeżywali jaki najwięcej rzeczywistej (bo smakowej) radości i aby pozwalało Wam to oszczędzać energię i czas, których wiele nie mamy, a które warto poświęcać bliskim, rodzinie i przyjaciołom.