Zaloguj się

KFC na PizzaPortal. Zamów z dostawą!

Poznaj restauracje KFC w okolicy lub wybierz ulubioną z listy poniżej.
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC - niepowtarzalny smak kurczaków w złocistej panierce

Panierka, która okrywa soczyste kawałki kurczaka KFC, ma status niemalże legendarny. Powstało wiele artykułów i analiz, w których próbowano rozszyfrować, jakie proporcje posiada wynaleziona przez Colonela Sandersa mieszanka 11 ziół i przypraw, tzw. Original Recipe, zapisana niegdyś ołówkiem na skrawku papieru. Ale sekretu, strzeżonego niczym największe tajemnice państwowe, nie udało się odkryć nikomu. Często osobiście odwiedzał lokale i kontrolował panujące w nich standardy. Zaszczepione przez niego idee – skrupulatne przestrzeganie receptur i ogromna dbałość o świeżość i jakość składników – to wartości, o których przekonasz się za każdym razem, kiedy wybierzesz KFC z dostawą od PizzaPortal.pl.

W Polsce, tak jak na całym świecie, KFC współpracuje z najlepszymi lokalnymi dostawcami. Podawany drób pochodzi zawsze ze sprawdzonych, zaufanych, certyfikowanych i respektujących surowe normy hodowli. Nim trafi do restauracji, mięso przechowywane jest w chłodniach, których temperatura jest ściśle nadzorowana i regularnie raportowana. Do każdego lokalu składniki dostarczane są kilka razy w tygodniu, tak aby zawsze były tak świeże, jak to tylko możliwe. Każdy posiłek przygotowywany jest ręcznie od samych podstaw – panierowany, smażony, grillowany – i podawany zaraz po przyrządzeniu.

Możesz być pewien, że o Twoje zamówienie dbano na każdym etapie jego powstawania - od wizyty na naszej stronie do wyjęcia kurczaka z kubełka.

Niesamowity kurczak i więcej w KFC Menu

Kubełki to oczywiście „koronne” pozycje w menu KFC. Każdy z nich doskonale sprawdzi się na domowym przyjęciu lub podczas oglądania filmu albo meczu w większym gronie. Kubełek Strips & Bites to 100% przyjemności dla aż 4 osób. Wystarczy nonszalancko zanurkować ręką w kubełku i sięgnąć po pyszny mięsny kawałek. Możesz wybrać także kubełek klasyczny w rozmiarze XL, z 15 kultowymi Hot Wings, kubełek sprawiedliwie podzielony między kurczaka pikantnego i łagodnego - możliwości jest naprawdę wiele!

Świetną propozycją z menu KFC są Big Boxy. Na zgrabnej tekturowej tacce mogą znaleźć się Twoje ulubione kawałki kurczaka, wybrana kanapka, frytki oraz napój. Kanapki z menu KFC, przyprawiają pewnego znanego wszystkim klauna w żółtym uniformie o rumieniec wstydu. Udowadniają, że odpowiednio przyrządzony kurczak stanowi wyśmienitą bazę dla burgera. Przekonacie się o tym, wybierając dostawę Zinger Burgera, z soczystym filetem, zieloną sałatą i delikatnym sosem majonezowym; albo sięgając po niewielkiego rozmiarem, ale imponującego smakiem Longera.

W menu KFC wegetarianie odnajdą coś dla siebie wśród sałatek. Obok sałatek z kurczakiem - pikantnej i klasycznej Caesar - KFC oferuje wyśmienitą sałatkę grecką, z aż 5 rodzajami sałat, kostkami słonego sera i żółtą papryką. 87 lat tradycji przygotowywania kurczaka, pilnie strzeżone receptury i najwyższej jakości składniki gwarantują, że każda dostawa z KFC na PizzaPortal przysporzy Ci niezapomnianych doznań smakowych.