Zaloguj się

KFC w Białymstoku

Wpisz adres i znajdź restauracje KFC w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC w Białymstoku – najważniejszy jest klient!

KFC w Białymstoku dba o swojego klienta urozmaicając smaki swoich potraw, utrzymując wysoki poziom higieny a także serwując pyszne i zdrowe dania. Możemy próbować powtórzyć smak ich kurczaka przygotowując go w domu, ale nigdy nie zrobimy tego jak zawodowcy w KFC w Białymstoku oraz innych restauracjach pod tym szyldem. We własnym zakresie wypróbujmy innych ciekawych dań z domowymi panierkami a tą oryginalną zamawiajmy online poprzez PizzaPortal z KFC w Białymstoku.   

 

Nic nie smakuje lepiej niż potrawa w złocistej i chrupiącej panierce. W tradycyjnej wersji panierka jest zrobiona z mąki, jajek oraz bułki tartej. Jednak nawet pyszna panierka się nudzi, dlatego w ostatnim czasie coraz chętnie wzbogacą się ją innymi składnikami jak: sezamem, płatkami migdałów, pestkami dyni i słonecznika, płatkami owsianymi czy kukurydzianymi albo drobno posiekanymi orzechami. Każda jej wersja pasuje smakuje najlepiej z inną potrawą. Tak, więc panierka z sezamem najlepsza będzie do filetów z kurczaka oraz ryb. Z kolei płatki migdałów mają już trochę inny smak, więc najlepiej komponują się z wieprzowiną oraz niektórymi rybami. Płatki owsiane czy kukurydziane to typowe panierki do kotletów, drobiowych i wieprzowych ze schabu. Do mielonych najlepsze są pestki dyni i słonecznika, które poprawią ich smak. Orzechy też mogą być dobrą panierką, ale nie wszystkie – najlepsze do tego są arachidowe oraz włoskie. W ostatnim czasie coraz większą popularnością w Polsce cieszy się panierka Panko, czyli japońska panierka przygotowywana jest z mąki pszennej, wody, oleju palmowego, drożdży oraz miodu. Idealnie pasuje do ryb, owoców morza i kotletów wieprzowych. Panko ma mniej zdecydowany smak niż bułka tarta. Do panierki można, więc dodać różne suszone zioła. Należy tylko pamiętać, aby smażyć nie dopuszczając do przypalenia, gdy dodane zioła łatwo przywierają do patelni. Nie chce Ci się smażyć samemu? Wystarczy wejść na PizzaPortal.pl, wybrać KFC w Białymstoku i gotowe! Wymarzone danie za kilka chwila znajdzie się na waszym talerzu. 

Menu KFC – zaskoczy Cie smakiem!

Czy menu KFC na całym świecie wygląda podobnie? Tak, ale nie jest identyczne gdyż potrawy są wymyślane lokalnie. Jest to uzależnione od dominujących smaków, jakie panują na danym obszarze. Czasem jednak zdarza się tak, że jedne kraje podpatrują od innych, co się tam serwuje, żeby trochę urozmaicić swoje menu. W Polsce od czasu do czasu również używa się tego zabiegu. Interesującą sprawą w tym wszystkim jest to, że nie sięgamy po radę do swoich najbliższych sąsiadów, lecz na daleki wschód. Dobrym przykładem jest panierka, która występuje w dwóch rodzajach: pikantnej i łagodnej. Gdy inne kraje, jak np. Anglia upodobały sobie tą łagodniejszą wersję u nas pikantna święci triumfy. Polacy upodobali sobie ostrzejsze smaki, więc jedząc w KFC w innym kraju można odnieść wrażenie, że tam smakuje inaczej. W rzeczywistości to tylko różnica w przyprawach dodanych do panierki, bo kurczaki są te same. Menu KFC w Białymstoku zawiera potrawy stworzone tylko z najlepszych produktów. Przekonaj się sam i zamów je przez PizzaPortal.

KFC z dostawą – zanim trafi na Twój talerz

Chodzi oczywiście o kuchnię w restauracjach KFC. Powinno się raczej powiedzieć w kuchniach, bo tak na dobra sprawę to są one dwie. Jedna zajmuje się panierowanie i smażeniem kurczaka, w drugiej zaś układane są z nich dania, czyli dodawany jest sos, sałata, frytki lub wkładany jest w bułkę lub tortillę. Nie jest to oczywiście czyjeś widzimisie, żeby rozłączyć te dwie „stacje”. Chodzi raczej o higienę i żeby nikt, co dotyka kurczaka surowego nie dotykał go później, gdy jest wkładany do kubełka czy na talerz. Nawet przybory kuchenne są oznaczone kolorami tak, żeby te wykorzystywane w jednej kuchni nie były używane w drugiej. Obowiązkowe mycie rąk przez pracowników jest ustalone według grafiku, więc, nikt dłużej nie chodzi z nieumytymi rękami. Wszystko jest działa tam jak dobrze naoliwiona maszyna, dzięki czemu kurczaki smakują tak wyśmienicie. Potwierdzają to sami pracownicy, którzy również się tam stołują. Zamów z KFC z dostawą do domu lub pracy i ciesz się smakiem złocistego kurczaka już teraz!