Zaloguj się

KFC w Częstochowie

Wpisz adres i znajdź restauracje KFC w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC w Częstochowie – świeżo, smacznie i z pomysłem!

Chociaż KFC specjalizuje się w panierowanych kurczakach to jest ona znana jeszcze z kilku innych rzeczy. Jedną z nich jest duża dbałość o świeżość produktów a także serwowanych dań. W wielu krajach, jak np. w Japonii odgrywa dużą role w życiu jej mieszkańców, w szczególności w wyjątkowe dni w roku. Jednak chyba na całym świecie jest najbardziej ceniony za swój niezmienny smak. Zamów z KFC w Częstochowie poprzez PizzaPortal.

 

KFC w Częstochowie, ale też w każdej innej restauracji z tym szyldem nie uznaje kompromisów – w szczególności, jeżeli chodzi o świeżość.  Sprawa jest prosta – wszystko, co wychodzi z kuchni ma czas przydatności do spożycia, co do… minuty, tak dokładnie, co do minuty. Jeżeli z jakichś względów klient nie odbierze kanapki, czy też innej potrawy – trafia ona do kosza. Oczywiście system wydawania posiłków jest tak zoptymalizowany, żeby wyrzucać jak najmniej, ale czasem jest to niezależne od obsługi lokalu. Jednak, gdy już się tak dzieje, że potrawa nie trafiła do klienta w przeciągu kilku minut musi zostać wyrzucona. Tak rygorystyczne normy dotyczące czasu spożycia zostały ustalone jedynie w trosce o klienta. Kilka minut to bardzo krótki czas, w porównaniu, gdy sami sobie szykujemy jedzenie w domu, jako lunch do pracy lub szkoły, który czeka w torbie kilka godzin zanim zostanie spałaszowany. Choć i taki posiłek smakuje dobrze, to nie jesteśmy do końca pewni czy się nie popsuł. KFC nie może w tej kwestii ryzykować. Nie tylko wydawanie posiłku ma wysoko postawione normy czasowe, podobnie jest z przygotowywaniem jedzenia. W kuchni KFC w Częstochowie nie mam możliwości, żeby np. frytki zbyt krótko lub za długo były smażone, na wszystko jest określona ilość czasu, której nie można skracać ani przekraczać. Zamów idealnie usmażone frytki oraz inne dania wydane o dobrej porze z KFC w Częstochowie.

KFC menu – pełne wybornych smaków

Jak się okazuje menu KFC może się sprawdzić przy dowolnej okazji nawet podczas świąt. W Japonii tradycją jest zamawianie kubełków z kurczakiem oraz innych potraw z KFC na świąteczny stół. Tradycyjnego indyka czy też pieczeń w sosie już jakiś czas temu Japończycy zamienili na smażonego kurczaka w panierce. Chociaż jest on łatwiej dostępny niż danie, które trzeba samemu przygotować w domu to zamówienia trzeba dokonać na kilka miesięcy przed świętami a kolejki po odbiór mogą nawet ciągnąć się godzinami. W Polsce takie praktyki jeszcze nie są popularne i chyba nigdy nie będą, ale przecież poza świętami jest cały rok żeby cieszyć się pysznym smakiem złocistego kurczaka. Menu KFC ma go pod dostatkiem i to na dodatek w różnej formie. Możemy zamówić sobie go w tradycyjnym już kubełku, ale także w Big Boxach z bułką lub tortillą oraz frytkami, w zestawie z kanapką, frytkami oraz napojem a także, jako dodatek do sałatki. Zamów coś z menu KFC w Częstochowie i ciesz się pysznym smakiem złotego kurczaka. 

KFC z dostawą – sprawdzony smak

Wiele ludzi na świecie oraz w Polsce ceni sobie KFC za pyszny smak ich kurczaków, ale również za jego niezmienność. Od 1940 roku, kiedy to przepis na kurczaka w panierce został wynaleziony, jego smak nie zmienił się ani trochę. Dokonano jedynie drobnych zmian w procesie jego przygotowania tzn. wymieniono olej na lepszy oraz zdrowszy. Obecnie kurczak smażony jest na oleju sojowym bez tłuszczów trans. Zresztą smażenie na głębokim tłuszczu ma wielu przeciwników, którzy chyba jednak nie słusznie posądzają o to restauracje KFC. Rzeczywiście kawałki kurczak w panierce są zanurzane w gorącym oleju, ale na bardzo krótki czas, gdyż są również traktowane podwyższonym ciśnieniem, co przyspiesza cały proces. Działa to podobnie jak w przypadku szybkowarów. Dzięki temu kurczak nie wchłania tyle tłuszczu, co w innych restauracjach, przez co jest zdrowszy. Zamów swojego kurczaka z dostawą z KFC korzystając z pomocy PizzaPortal.