Zaloguj się

KFC w Łodzi

Wpisz adres i znajdź restauracje KFC w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Wybierz restaurację KFC, z której chcesz zamówić:

 

Na początku działania firmy KFC ich potrawy nie były uznawane za fast food. Wtedy do tej kategorii zaliczały się jedynie hamburgery i frytki. Było tak, dlatego, że w Stanach Zjednoczonych smażony kurczak był normalnym obiadem, który przyrządzano w domu. Poza tym czas jego przygotowania był dość długi, więc szybkie jego podanie było niemożliwe. Dzięki nowinkom technologicznym, również w kuchni możemy cieszyć się pysznym, soczystym i chrupiącym kurczakiem w zaledwie kilka chwil po zamówieniu. KFC w Łodzi dowiezie go szybciej niż myślisz a to zamówisz go w łatwy sposób na PizzaPortal.pl.  

 

Złociste skrzydełka, polędwiczki czy też udka z kurczaka to zawsze dobry wybór na posiłek. Nie ważne, która jest godzina soczysty kurczak w chrupiącej panierce nie ma sobie równych. KFC w Łodzi specjalizuje się w serwowaniu przepysznych potraw zrobionych z króla drobiu. Polacy uwielbiają kurczaka w panierce i w sumie nie można się dziwić, bo pod chrupiącą skorupką kryje się soczysty kawałek mięsa, które jest nie tylko pyszne, ale też zdrowsze od innych. Kurczak z KFC w Łodzi jest pyszny, ale zapewne nie wiesz o nim wszystkiego. Oto kilka ciekawostek na temat marki KFC jak i przyrządzanych tam pyszności. Pełna nazwa restauracji brzmi: Kentucky Fried Chicken, jednam wszystkim znana jest bardziej w jej skróconej, trzy literowej, nazwie. Do 1991 roku w użytki była nazwa dłuższa, jednak dyrektorzy firmy uznali, że źle się kojarzy. W latach dziewięćdziesiątych nastąpił bum na zdrowe odżywianie, diety i ogólne bycie fit, więc środkowy człon nazwy – „fried”, czyli smażony nie wkomponowywał się w panującą modę. Jednak gdyby zrezygnowali ze smażenia ich kurczak nie byłby już taki sam, więc łatwiej było pozbyć się długie nazwy. Ten zabieg marketingowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Zamów poprzez PizzaPortal z KFC w Łodzi i ciesz się smakiem pysznego kurczaka. 

Wybierz zestaw przygotowany z myślą o kliencie

KFC z dostawą – tajemniczy smak kurczaka

Kurczak w KFC jest smażony, ale to nie to czyni go tak wyjątkowym. To panierka, której skład jest najcenniejszym skarbem KFC. I to nie tylko w przenośni gdyż jej receptura trzymana jest w sejfie w Luisville w Kentucky, w głównej siedzibie firmy. Przepis jest ściśle tajny - do tego stopnia, że połowa składników pochodzi z jednej fabryki, po czym już, jako mieszanka transportowana jest do drugiej, która dokłada swoją połowę. Co jest niespodzianką przepis na panierkę nie jest chroniony patentem, gdyż wtedy trzeba podać jej skład w biurze patentowym. Uznano, że tradycyjny sejf będzie lepszym zabezpieczeniem. Sekret pysznego smaku jednak nie tkwi w samej panierce, bo ona jest z mąki, wody i soli tylko z mieszanki ziół i przypraw, jakie do niej trafiają. Wiadomo jedynie, że w skład panierki wchodzi 11 ziół i przypraw, z czego dwie to pieprz i sól, a pozostałe dziewięć można ponoć znaleźć w większości kuchni. Spróbuj oryginalnej panierki w KFC w Łodzi zamawiając online poprzez PizzaPortal. 

Kubełek Hot Wings - król KFC

Menu w KFC - wirtualny sufler

Chociaż ostatecznie menu w KFC układa człowiek to komputery też mają w tym swoją rolę. Konkretnie chodzi o korzystanie z Big Data, czyli dużych zbiorów danych, z których da się ułożyć pewne stałe. Brzmi to dość zawile, dlatego lepiej będzie to wyglądało na przykładzie. Komputery rejestrują wszystkie zamówienia przez cały rok, później analizują zebrane dane i na końcu okazuje się, że np. w środy latem najlepiej sprzedają się Big Boxy. Później w samej już kuchni wisi monitor, który podpowiada kucharzom, jakie danie, w jakim dniu najlepiej będzie sprzedawać. Takie sugestie znacznie ułatwiają oraz przyspieszają pracę, gdyż z góry wiadomo, co trzeba przyrządzić w pierwszej kolejności. Oczywiście całe menu w KFC jest dostępne cały rok, więc nie jesteśmy ograniczeni do konkretnych potraw. Jest to, co najwyżej pomoc dla pracowników kuchni, aby wszystko szło sprawniej. Niezależnie od pory roku do wyboru mamy tradycyjne kubełki, Big Boxy z bułką lub tortillą oraz frytkami, zestawy z kanapką, frytkami oraz napojem a także sałatki. Zamów wybrane przez siebie danie z KFC poprzez PizzaPortal.