Zaloguj się

KFC w Lublinie

Wpisz adres i znajdź restauracje KFC w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC Lublin – lokalne produkty, smak rodem z Kentucky

Jak przystało na drugą pod względem wielkości sieć restauracyjną na świecie, KFC współpracuje tylko z naprawdę poważnymi markami. Na przestrzeni lat w różnych zakątkach świata w KFC „jadali” Królik Bugs, Simpsonowie, Godzilla czy Cristiano Ronaldo. Teraz kultowe kubełki KFC i inne drobiowe specjały znajdziesz na PizzaPortal.pl i w Lublinie szybko i komfortowo zamówisz je z dowozem do domu lub biura. Kurczaki przyrządzane według oryginalnej, unikalnej receptury Colonela Harlanda Sandersa (założyciela pierwszej restauracji KFC w 1930 w Corbin w stanie Kentucky) pokochało miliony ludzi na wszystkich kontynentach. Dlaczego są one tak wyjątkowe? Po pierwsze – zniewalający smak. Wielu restauratorów, znawców i amatorów gotowania próbowało odtworzyć aromat sekretnej panierki Sandersa. Na niewiele im się to zdało, bo smak kurczaków KFC jest całkowicie niepodrabialny. Po drugie – jakość. W KFC (w odróżnieniu od innych sieci) nie stosuje się mielonek, a jedynie całe kawałki kurczaka; świeże mięso i dodatki w każdej restauracji pojawiają się kilka razy w tygodniu. Po trzecie – kubełki. Wybierzcie dostawę online z KFC w Lublinie i przekonajcie się, jak uzależniający jest ten sposób jedzenia…

Menu KFC – od kanapki po mega kubełek

W menu KFC czekają na Was wyśmienite kanapki z kurczakiem: Longer, Grander, Zinger, Filler. Chrupiące pieczywo, soczyste mięso wprost z grilla lub patelni, świeże dodatki i aromatyczne sosy – to przepis na lunch idealny. Zamień swoje kanapki z serem i marmoladą na coś naprawdę smacznego i sycącego; w Lublinie zdecyduj się na lunch z dowozem od KFC.  Kubełki KFC mają moc zbliżania ludzi! Z doświadczenia wiemy, że gdy (na przykład w czasie rodzinnego oglądania filmu) zajmujemy centralną pozycję na kanapie i kubełek spoczywa w naszych rękach, owa „moc zbliżania” staje się niekiedy nawet bardziej dosłowna, niż byśmy tego chcieli. O zawartości kubełka można zadecydować demokratycznie, pozwalając członkom rodziny lub przyjaciołom wybrać ulubione mięsne kawałki, lub – autorytarnie, i postawić na to, za czym samemu najbardziej się przepada (inni i tak będą podjadać z zadowoleniem). Bites, Strips, nóżki Kentucky, Hot Wings – zawsze gorące, zawsze pyszne; wybieraj i zamawiaj online z dowozem przez PizzaPortal.pl. Menu KFC to także świetne sałatki, poręczne zestawy z napojami, kultowe kolby kukurydzy i sałatka Colesław, a także gęste, aksamitne shake’i w wielu ciekawych smakach: mango, truskawka, czekolada, masło orzechowe.

Dostawa z KFC z Lublina – smaczniej i wygodniej się nie da

Swój wyjątkowy smak kurczaki KFC zawdzięczają nie tylko skrupulatnemu przestrzeganiu receptur i najwyższej jakości składnikom, ale także temu, że pracownicy KFC bardzo dbają, aby posiłki wyruszały w podróż do Waszych domów lub biur w chwilę po przyrządzeniu. Wasza dostawa z lubelskiego KFC jest profesjonalnie nadzorowana na każdym etapie powstawania, tak aby dostarczyła Wam maksimum satysfakcji i przyjemności. W emitowanym w 1998 roku w USA spocie Godzilla, aby dostać się do nowojorskiego KFC, zdewastowała pół miasta. Apetyt na wyjątkowe kurczaki KFC może popchnąć do różnych czynów… W Lublinie na szczęście wystarczy komputer lub smartfon z aplikacją mobilną PizzaPortal.pl, aby pełen gorących kawałków kurczaka i chrupiących frytek kubełek KFC znalazł się w Waszych rękach. (Nawet Homer, bohater słynnej animacji i kanadyjskiej reklamy KFC z 1993, nie miałaby problemu ze złożeniem zamówienia online na PizzaPortal.pl…)