Zaloguj się

KFC w Poznaniu

Wpisz adres i znajdź restauracje KFC w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC Poznań – lepszego kurczaka nie znajdziesz nigdzie

Wszystko zaczęło się w roku 1930 w małej miejscowości w stanie Kentucky, gdzie Colonel Harland Sanders w prowadzonej wraz z żoną stacji benzynowej zabrał się za przyrządzanie szybkich i smacznych dań z kurczaka dla kierowców ciężarówek. Kulinarna pasja, niezłomny charakter i wierność swoim ideałom – „W to, co robisz, angażuj się maksymalnie i rób to jak najlepiej” – doprowadziły pułkownika Sandersa (służył on w wojsku, ale tytuł „pułkownika” otrzymał za szczególne zasługi dla społeczeństwa) do stworzenia jednej z najwspanialszych sieci gastronomicznych na świecie, która obecnie liczy blisko 20 000 lokali. Wypełnione po brzegi przepysznymi kawałkami kurczaka kubełki z poznańskiego KFC szybko i wygodnie zamówisz teraz online przez PizzPortal.pl. Wypracowany 80 lat temu w Kentucky smak, który ubóstwiają miliony ludzi na całej kuli ziemskiej, już za kilka chwil może zagościć na Twoim stole, sofie lub po prostu w Twoich dłoniach. Nieśpieszne sięganie po mięsne kawałki, siedząc, leżąc lub przemieszczając się po mieszkaniu czy biurze, to przyjemność, której nie można sobie odmówić. 

Menu KFC z Poznania – skrzydełko czy nóżka?

Soczyste filety z piersi, chrupiące skrzydełka czy nóżki, z pozoru zwykłe, ale przecież o wielkim potencjale. Każdy ma swój ulubiony kawałek kurczaka. Cokolwiek z menu KFC wybierzecie, prawdopodobnie będzie to najlepszy kurczak, jakiego jedliście w życiu. Wszystko za sprawą niepowtarzalnej, sekretnej panierki wynalezionej przez Colonela Sandersa już w 1935 roku. Oryginalnej mieszanki 11 ziół i przypraw nie da się ani podrobić, ani niczym zastąpić. Skompletujcie swój wymarzony kubełek, wybierając pośród Strips, Bites, nóżek Kentucky czy Hot&Spicy, lub zdecydujcie się na jeden z wielu gotowych zestawów, zapewniających ucztę nawet dla 4 osób. Menu KFC to także bogata oferta przepysznych „kurczakowych” kanapek: od poręcznego i niedrogiego Longera po Podwójnego Burgera Zinger, z dwoma chrupiącymi kawałkami kurczaka, solidną porcją sałaty i aromatycznym sosem majonezowym, burgera, któremu nie straszny jest nawet największy głód. W menu KFC nie mogło zabraknąć zgrabnych zestawów z napojem (B-Smart na mniejszy apatyt i Big Box na nieco większy), lekkich i bardzo świeżych sałatek oraz deserów w amerykańskich stylu: gęstych, kremowych shake’ów w wielu niebanalnych smakach.

Dostawa z KFC z Poznania – świeżo, szybko, wybornie

W KFC stosuje się mięso tylko od najlepszych, sprawdzonych polskich dostawców. Drób zawsze pochodzi z ferm, w których zapewnione są odpowiednie warunki hodowli i które posiadają spełniające surowe normy zaplecze. Wszystkie składniki są tak świeże, jak to tylko możliwe – poznańskie KFC są zaopatrywane w mięso, pieczywo i warzywa prosto od producentów nawet kilka razy w tygodniu. Każdy posiłek przygotowywany jest ręcznie na miejscu – starannie obtaczany w panierce i smażony lub grillowany dokładnie według wskazań założyciela firmy – a następnie błyskawicznie przygotowywany do podróży do Was. Wszystko to po to, aby dostawa z KFC nigdy was nie rozczarowała i zawsze była źródłem czystej radości, którą będziecie chcieli dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Globalna marka to globalna odpowiedzialność. Kurczaki KFC nie są genetycznie modyfikowane, niesprzedane produkty zawsze trafiają do specjalistycznych firm zajmujących się odbiorem odpadów gastronomicznych, a niezużyty olej zostaje przekazany do przetworzenia na biokomponenty do paliw. KFC z dowozem w Poznaniu to zawsze najlepszy wybór, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko najdzie Cię ochota.