Zaloguj się

KFC we Wrocławiu

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

KFC z Wrocławia – legendarna marka, zawsze świetne kurczaki

KFC to rozpoznawalne na całym świecie kubełki. Serwowanie w ten sposób kurczaka KFC rozpoczęło się równo 60 lat temu, a znajdująca się na kubełkach podobizna Colonela Harlanda Sandersa, uśmiechniętego jegomościa w stroju typowym dla dżentelmena sprzed wojny secesyjnej, fundatora marki KFC, znana jest w najdalszych zakątkach globu. KFC to strzeżony jak najpoważniejsze tajemnice państwowe przepis na panierkę – zniewalającą smakiem mieszankę 11 ziół i przypraw, stosowaną konsekwentnie od 1939. KFC to najpyszniejszy kurczak, jakiego można sobie wyobrazić. A teraz KFC to także dostawa online z PizzaPortal.pl. Kubełki i inne znakomite pozycje z menu KFC możesz otrzymać we Wrocławiu, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko najdzie Cię ochota, szybko, wygodnie, płacąc online lub gotówką przy odbiorze. KFC z dowozem to wyśmienity pomysł na każdą okoliczność. Bo czy można sobie wyobrazić sytuację, która nie byłaby milsza, gdyby dodać do niej kubełek KFC, pełen delikatnych, pozbawionych kości kawałków? Siedzenie przy stole – kubełek. Oglądanie filmu, zalegając we dwójkę na kanapie – kubełek pośrodku.

Menu KFC ¬– tylko najlepsze kawałki kurczaka i wyłącznie oryginalne przepisy

Sięgnij po jeden z zaproponowanych przez KFC wariantów kubełka, Kubełek Strips&Bites dla 4 osób, Kubełek Classic XL, Kubełek 11/11, lub skomponuj swój własny zestaw, wybierając pośród Bites, Strips, Hot Wings i nóżek; zestaw Tylko dla siebie lub dla nawet 4 osób. Każdy kęs kurczaka KFC z dowozem we Wrocławiu będzie tak smaczny, że nie będziesz mógł się powstrzymać przed ponownym zanurzeniem dłoni w kubełku. Kanapki, które odnajdziesz w menu wrocławskiego KFC, niezbicie dowodzą, że kurczak jest dla burgera z wołowiny naprawdę godnym rywalem. Skosztuj znakomitego Longera, Fillera, Grandera lub Zingera, z podwójną porcja mięsa, dużą ilością kruchej sałaty i sosem majonezowym. Obecne w menu KFC Qurrito to pomysł na kurczaka inspirowany kuchnią meksykańską – dwie pszenne tortille, a między nimi gorące nadzienie z kurczaka, sera cheddar i sosu BBQ. W menu KFC figurują także niewielkie zestawy na każdą kieszeń (B-Smart, czyli kanapka, tortilla lub ulubiona cząstka kurczaka w asyście zgrabnej paczuszki frytek), sałatki (w tym wegetariańska sałatka grecka) oraz desery w prawdziwie amerykańskim stylu: gładkie i kremowe shake’i w oryginalnych smakach.

Dostawa z KFC we Wrocławiu – czy kurczaki mogą być aż tak szybkie?

Aromat i wyborne walory smakowe zamówionego przez Ciebie kurczaka w drodze do Twojego domu lub biura nie utracą niczego ze swojej mocy, bo KFC wysyła swoje potrawy już w kilka chwil po zdjęciu ich z grilla lub patelni. KFC to gwarancja smaku i najwyższej możliwej jakości. Zamknięte w złocistej panierce mięso pochodzi zawsze z polskich, sprawdzonych i regularnie kontrolowanych hodowli. W restauracji podaje się wyłącznie całe kawałki kurczaka – żadnych mielonek, ulepszaczy i wypełniaczy niewiadomego pochodzenia – i wszystko przyrządza się ręcznie od samego początku. Restauracje zaopatrywane są kilka razy w tygodniu, a niezużyte produkty odbiera specjalistyczna firma. Twoja dostawa z KFC we Wrocławiu to zawsze 100% najlepszego drobiowego mięsa i 100% satysfakcji. Colonel Sanders zwykł mawiać: „W to, co robisz angażuj się maksymalnie i rób to jak najlepiej”. Słowa te nieustannie przyświecają działalności KFC. Wiedzą o tym miliony miłośników KFC w aż 123 krajach. Przekonasz się i Ty, wybierając KFC z dowozem we Wrocławiu od PizzaPortal.pl.