Mobile
Tablet
Narrow Desktop
Desktop
Wide Desktop
Super Wide Desktop
Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop
Zaloguj się

Burgery Kielce - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Burger w Kielcach? Z PizzaPortal to nie problem!

W powszechnym przekonaniu pokutuje opinia, że burgery, to jedzenie, które zadowala mniej wymagające pod względem kulinarnym osoby. Jeżeli uznamy jednak, że Stany Zjednoczone, to najpotężniejsze państwo na świecie, a osoba, która odgrywa w nim najważniejsza rolę, to prezydent możemy nagle być zmuszeni do zrewidowania naszych poglądów. Okazuje się, że poprzedni prezydent Stanów Barack Obama był miłośnikiem tej potrawy, a jego ulubiona restauracja na wzgórzu kapitolińskim wprowadziła do menu prezydenckiego burgera. Był to Prez Obama Burger. Można było w nim znaleźć ser roquefort, bekon, konfiturę z cebuli oraz majonez chrzanowy. Jeżeli prezydentowi przystoi jeść burgery, to tym bardziej nie ma powodów do uznania, że jest to mało wykwintne danie. Dlatego też nie dziwi nikogo, że ilość sprzedawanych hamburgerów w USA liczona jest w dziesiątkach miliardów rocznie. To oczywiście oficjalne statystyki oparte na wynikach sprzedaży, do których należy doliczyć jeszcze burgery wykonywane we własnym zakresie. O ich popularności świadczą także liczne sieci sprzedaży oferujące tę potrawę. Rozprzestrzeniły się najpierw w Stamach pomiędzy wschodnim a zachodnim wybrzeżem, a następnie podbiły cały świat (poza Koreą Północną i Kubą). 

Szybka dostawa burgerów w Kielcach

Dlaczego tak lubimy burgery? Bo ich przygotowanie trwa dosłownie chwilę. Nie musimy czekać, aż ugotują się ziemniaki czy wyrobione zostanie ciasto służące do przygotowania pizzy. W kilka minut od złożenia zamówienia mogą być już w drodze pod wskazany adres. Kwestie logistyki związane z dostarczaniem zamówionych posiłków w Kielcach nie stanowią problemu. Miasto nie słynie w skali Europy z najniższej prędkości poruszania się w godzinach szczytu, dlatego możemy liczyć, że otrzymamy zamówienie w bardzo krótkim czasie. Wiadomo, że na termin dostarczenia wpływa też pora dnia. Tu Kielce także nie maja się czego wstydzić. Burgery można zamawiać już od godziny pół do jedenastej przed południem do północy (w weekendy). Oznacza to, że możemy je spożyć jako drugie śniadanie, brunch, lunch, obiad, podwieczorek i kolację. Gdyby nadal obowiązywały tradycyjne w dawnej Polsce nazwy posiłków, to można by się pokusić o spożycie burgera jako podkurka. Jeżeli zamarzy się nam męskie spotkanie przy wspólnym oglądaniu meczu, to niewątpliwie w którymś momencie dojdziemy do wniosku, że należy posilić się czymś odpowiednim. Jedyna właściwą propozycja będzie burger.  Po pierwsze dlatego, że zawiera smaczne mięso, pod drugie można do niego dodać ulubione sosy, a po trzecie otrzymamy w nim porcje świeżych warzyw, które również podniosą walory smakowe. 

Burgery w Kielcach z dowozem

Najbardziej interesujące jest to, jakie burgery możemy zjeść w Kielcach. Na początek można spróbować oferty z nowo otwartego lokalu, jakim jest Royal King Grill House. Znajdziemy w niej oczywiście cheeseburgera, ale tak naprawdę największe zainteresowanie budzi Royal max burger. Znajdziemy w nim podwójną porcje mięsa, podwójny ser sałatkę oraz sos. Dla osób lubiących mięso z kurczaka, a nie wołowinę na pewno atrakcyjny będzie Royal chicken burger special. Burgery przygotowywane w Garażu (a nie w garażu) to klasyczny burger w pszennej bułce, z 200-gramowym kotletem z wołowiny, sałatą, ogórkiem, pomidorem, cebulą i majonezem. Można otrzymać też wersję z dodatkiem bekonu lub jalapeno. Jeśli ta ostatnia propozycja będzie zbyt ostra w smaku proponujemy wariant z sosem chrzanowym. Sezonowana wołowina jest podstawą przygotowania kotletów we Wzorze Smaku. Dodatkową atrakcją może być zamówienie burgera w bułce wypiekanej na miejscu. A dla chętnych przewidziano także uzupełnienie zamówienia o o dodatkowe frytki.