Zaloguj się

Chcesz zamówić catering z dostawą w Krakowie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Catering obecnie to bardzo popularny sposób na zapewnienie jedzenia na przyjęcia czy imprezy. Jednak nie tylko firmy czy instytucję korzystają chętnie z usług firm cateringowych. Coraz więcej osób prywatnych również decyduje się na tę opcję. Z definicji catering to obsługa gastronomiczna przyjęć, imprez czy bankietów lub nawet codzienne zapewnienie posiłków w szkołach, szpitalach albo w prywatnych domach. Firmy cateringowe często jeszcze dbają o samą obsługę tej imprezy, w co wchodzi obsługa kelnerska, barmańska a także zapewnienie zastawy, na której posiłki zostaną podane. Jednak catering ma różne oblicza i może być po prostu zwykłym obiadem dla dwojga zamówionym przez Internet. W Krakowie catering znajdziesz na PizzaPortal.

Nie musimy od razu urządzać przyjęcia żeby skorzystać z opcji zamówienia jedzenia do domu. Gdy gotowanie sprawia nam trudność lub mamy po prostu lenia a mamy ochotę na bardziej wymyślne danie z drugiego końca świata, zamawianie jedzenia online jest idealną alternatywą w takim momencie. Jeszcze nie tak dawno temu byliśmy skazani na spacer do restauracji żeby zjeść coś dobrego nawet, gdy humor ani pogoda nie dopisywały. Teraz wystarczy wejść na PizzaPortal i zamówić sobie potrawę, na jaką akurat mamy ochotę i poczekać trochę czasu na kuriera. Najczęściej zamawianym jedzeniem na dowóz są potrawy z kuchni włoskiej. W szczególności pizza święci triumfy już, od kiedy można było ją zamawiać telefonicznie. Przy dzisiejszych możliwościach zamawiania przez Internet żadne danie z tej kuchni nie stanowi problemu, aby restauracja dostarczyła je prosto pod nasze drzwi. Dlatego też różnego rodzaju pasty, czyli makarony z sosami stają się coraz częstszym gościem na naszych stołach. Podobnie jest z kuchnią orientu, które też jest częstym wyborem Polaków, jeżeli chodzi o jedzenie z dowozem lub na wynos.     

Catering w Krakowie – nie tylko na konferencje.

Kulinarne beztalencia to niejedna grupa, która chętnie korzysta z dobrodziejstw cateringu. To również doskonałe rozwiązanie dla tych, co po prostu nie mają czasu na gotowanie w domu. W dużych firmach gdzie przerwy nie są wystarczająco długie by pojechać na obiad do dobrej knajpy nie trzeba ratować się kanapkami z bufetu lub zupkami z torebki. Firmy cateringowe mają w swojej ofercie specjalną opcję dla zapracowanych, którzy dzięki dostawie jedzenia do biura mogą cieszyć się pełnym oraz smacznym posiłkiem. Jest też, z czego wybierać, bo zazwyczaj firmy cateringowe mają bardzo rozbudowane menu tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Można sobie zamówić lekką sałatkę albo pełny zestaw obiadowy z zupą i drugim daniem. Od czasu do czasu w pracy trzeba też zorganizować większy posiłek, bo jest zebranie zarządu, konferencja lub przyjechała delegacja z Chin. Na szczęście firmy cateringowe radzą sobie z każdym rodzajem zamówienia od obiadów na kilka osób aż po przyjęcia na dwieście ludzi. 

Catering w Krakowie – zamawiamy go, bo…

Dzisiejsze życie płynie w szybkim tempie i ostatnią rzeczą, na jaką mamy ochotę po ciężkim dniu to wystawanie w kuchni przy garkach szykując sobie posiłek. W takich momentach kierujemy się wygodą i zamawiamy jedzenie poprzez stronę internetową lub dedykowaną aplikację na smartfona. Podobnie jest w sytuacji, gdy nie mamy nic w lodówce a do sklepu jest daleko lub panują niekorzystne warunki pogodowe. Głód zazwyczaj łapie nas niespodziewanie o różnych porach dnia i nocy, gdy jesteśmy najmniej przygotowani by go zaspokoić. Na szczęście wiele restauracji dowozi jedzenie również w nocy, więc nie trzeba będzie czekać do śniadania. Zamawianie przez Internet pozwala nam również poznać dotąd nieznane dania i smaki. Kuchnia indyjska, tajska, afrykańska czy też meksykańska stoją przed nami otworem dzięki bogatej ofercie restauracji, które można znaleźć na PizzaPortal. Zamów catering na przyjęcie czy imprezę lub po prostu na obiad we dwoje korzystając z oferty cateringowej w Krakowie.