Zaloguj się

Chcesz zamówić kolacje z dostawą w Krakowie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

W Polsce, ale także na świecie kolacja to jedyny posiłek a w zasadzie też moment podczas dnia, aby spotkać się z przyjaciółmi, rodziną - po prostu najbliższymi osobami i spędzić wspólnie kilka chwil przy rozmowie zajadając pyszne dania. Nie zawsze jest jednak wystarczająco dużo czasu lub umiejętności, aby przygotować posiłek, którym chcemy poczęstować naszych gości. W takiej sytuacji pozostaje nam zamówić potrawy online. Jedzenie na kolacje z dostawą w Krakowie zamówisz, poprzez PizzaPortal.

Domowe kolacje z przyjaciółmi potrafią być stresujące. Są one jednak jednym z najmilszych sposobów spędzania wolnego czasu. Marzeniem każdego gospodarza takiego przyjęcia jest zrobienie jak najlepszego wrażenia na gościach jednak nie zawsze okazuje się to proste. Bywa tak, że czasu jest mało a my po otwarciu lodówki nadal nie wiemy, co zrobimy dla naszych znajomych, którzy pojawią się za dwie godziny. W takiej chwili z pomocą przychodzi PizzaPortal gdzie można zamówić każdy rodzaj jedzenia od pizzy, to oczywiste, aż po przysmaki kuchni tajskiej. Planujesz kolację w stylu amerykańskim? Jeżeli tak to najlepszą potrawą na ten wieczór będzie burger, sztandarowy posiłek zza oceanu. W Krakowie wybierz Bobby Burgera, który oferuje dużą dowolność przy wyborze wszystkich części składowych. Można wybrać rodzaj bułki, czy ma być pszenna lub pełnoziarnista, rodzaj sera, a także można zamienić mięsnego kotleta na opcję wegetariańską. Znajomi raczej zapatrują się na kuchnie wschodu? Nic prostszego, PizzaPortal w Krakowie oferuje przysmaki z kuchni japońskiej, chińskiej, wietnamskiej oraz indyjskiej. W niektórych z nich nie otrzymamy jedynie pysznego posiłku, ale także pewnego rodzaju doświadczenie. W O-ren Sushi w Krakowie serwowane są dania inspirowane filmem Kill Bill. W menu dania noszą pseudonimy kultowych już postaci z tego filmu. Nic tylko zamawiać i zajadać się! 

Kolacja z dostawą w Krakowie dla dwojga.

Gdy słońce zbliża się ku zachodowi zaczyna się czas romantycznych kolacji przy świecach. Przygotowanie dla kogoś posiłku to chyba najładniejszy gest, jaki można zrobić dla drugiej osoby. Nie tylko potwierdza on nasze uczucia względem danej osoby, ale także pokazuje nasz kulinarny talent. Na ten specjalny moment zawsze dobrym pomysłem są owoce morza, które są powszechnie uznawane za afrodyzjak, w szczególności małże i ostrygi. Owoce morza mają w sobie cynk a także dopaminę hormon odpowiedzialny za odczuwanie szczęścia, dlatego wprawiają w odpowiedni nastrój, który sprzyja romantycznym okolicznościom. Jako deser oczywiście musi być czekolada, które podobnie wprawia w dobry nastrój. Podczas spotkania we dwoje przy posiłku same dania nie mają już takiego znaczenia jak ich aromat. Zmysł powonienia odgrywa dużą tutaj rolę. Wszystkie przyprawy jak cynamon, anyż a także włoska bazylia oraz oregano swoich zapachem tworzą romantyczny klimat dla spotkań we dwoje. Jednak, gdy mamy ochotę wykonać ten romantyczny gest i ugotować kolację dla bliskiej osoby a jednak brakuje nam odpowiednich umiejętności szefa kuchni zawsze możemy poratować się zamówieniem kolacji z dowozem w Krakowie. Pełna gama restauracji współpracujących z PizzaPortal zapewni posiłki na Wasz wspólny wieczór byście mogli zająć się już tylko sobą.

Kolacja w Krakowie, ale, o której?

Ostatni posiłek w Polsce jada się między godziną 18 a 21. Podobnie jest w innych krajach europejskich o porównywalnym klimacie do naszego. Wszędzie tam gdzie pogoda dopisuje przez większość roku godziny spożywania kolacji przesuwają się i to całkiem sporo. W szczególności kraje śródziemnomorskie zaczynają spożywać kolacje dopiero po godzinie 21, a czasem trwa to nawet do godziny 24. Jest to spowodowane wysokimi temperaturami podczas dnia, kiedy to nie zawsze ma się ochotę na jedzenie. Po zachodzie słońca, gdy robi się odrobinę chłodniej wszyscy ruszają na miasto lub zamawiają do domu swoje ulubione potrawy. Kolacje w Krakowie możemy zamówić o dowolnej porze, wystarczy wejść na PizzaPortal i wybrać coś dla siebie!