Zaloguj się

Galeria Bronowice Kraków

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Bronowice to jedno z największych centrów handlowych zlokalizowanych w północnej części Krakowa – na powierzchni blisko 65 tys. metrów kwadratowych znaleźć można ponad 150 sklepów i punktów usługowych z licznych branż, a także kawiarnie i restauracje – z ich menu skorzystać można nie tylko na miejscu, ale również w opcji z dostawą. Umożliwia to PizzaPortal!

Galeria Bronowice – jedzenie na każdy gust

Restauracje w Galerii Bronowice w Krakowie to szeroki wybór dań z kuchni całego świata. Swoich wiernych fanów mają oczywiście typowe dania amerykańskie, czyli hamburgery, cheeseburgery oraz kurczakburgery, podawane samodzielnie lub w zestawach z frytkami oraz napojami. Miłośnicy drobiu mogą skorzystać z ofert restauracji serwujących kurczaki w różnych postaciach: kanapek z grillowanym filetem, soczystych udek, aromatycznych stripsów ze smakowitymi sosami czy skrzydełek w chrupiącej panierce. Coś dla siebie znajdą w Galerii Bronowice również osoby lubujące się w kuchni tureckiej – smakowite kebaby z mięsa wołowego lub drobiowego, podawane w bułkach, tortillach lub na talerzu, w towarzystwie świeżych warzyw, fantastycznych sosów i smażonych na złoty kolor frytek, to dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta!

Jedzenie z dowozem z Galerii Bronowice

Część restauracji z Galerii Bronowice serwuje swoje dania wyłącznie stacjonarnie – inne jednak oferują klientom jedzenie z dowozem. W PizzaPortal zebraliśmy wszystkie najlepsze w jednym miejscu, dzięki czemu można szybko i wygodnie zamówić to, na co właśnie ma się ochotę. Jeśli potrzebujesz smacznego lunchu z dostawą do miejsca pracy, nie masz czasu ani siły na gotowanie obiadu dla całej rodziny albo z niespodziewaną wizytą wpadli do Ciebie głodni znajomi, wejdź na PizzaPortal lub skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej, sprawdź menu restauracji w Galerii Bronowice i w kilka minut sfinalizuj transakcję, a następnie czekaj na dowóz pod wskazany adres. Zamawianie jedzenia jeszcze nigdy nie było takie proste!