Zaloguj się

Galeria Krakowska

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Krakowska działa od 2006 r. – co roku odwiedza ją ponad 1,3 mln klientów. Położona jest w samym centrum Krakowa, wyróżnia się nowoczesną architekturą, eksponującą urodę okolicznych zabytkowych budynków. Na 60 tys. metrach kwadratowych powierzchni znajduje się 250 sklepów i punktów usługowych, a także liczne restauracje i kawiarnie. Co ciekawe, w wielu z nich można zamawiać jedzenie z dostawą.

Restauracje w Galerii Krakowskiej – co wybrać?

Kawiarnie i restauracje w Galerii Krakowskiej to szeroki wybór dań kuchni włoskiej, amerykańskiej, orientalnej oraz wegetariańskiej. Coś dla siebie znajdą tam m.in. miłośnicy kanapek – zarówno w wersji bezmięsnej, skomponowanych ze świeżego pieczywa oraz różnego rodzaju warzyw, jak i tych z dodatkiem mięsa. Mogą to być m.in. kanapki z grillowanym kurczakiem, tradycyjne amerykańskie hamburgery i cheeseburgery, a także tureckie kebaby, podawane w tortilli lub bułkach. W Galerii Krakowskiej działają restauracje serwujące sushi, wykonywane z najwyższej jakości oryginalnych japońskich składników, dania chińskie skomponowane w zgodzie z zasadą pięciu smaków, a także dania rybne i z owoców morza – zarówno w formie kanapek, jak i obiadów czy szybkich przekąsek.

Galeria Krakowska – jedzenie również z dostawą!

Co ważne dla osób ceniących oszczędność czasu i wygodę, z usług restauracji w Galerii Krakowskiej można skorzystać nie tylko stacjonarnie – niektóre lokale oferują również klientom możliwość zamówienia posiłku z dostawą pod wskazany adres. W PizzaPortal zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu, co jeszcze bardziej upraszcza i przyspiesza złożenie zamówienia. Restauracje z Galerii Krakowskiej są dostępne nie tylko na stronie PizzaPortal, ale również w naszej aplikacji mobilnej – dzięki temu ich menu można mieć cały czas na wyciągnięcie ręki. Jeśli dopadł Cię nagły głód w pracy lub w domu, nie masz przy sobie nic do jedzenia, a Twoja lodówka świeci pustkami, zamów to, na co masz ochotę i czekaj na dostawę pod wskazany adres!