Zaloguj się

Stary Browar Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum handlowe Serenada o powierzchni 42 tys. metrów kwadratowych położone jest przy al. generała Tadeusza Bora-Komorowskiego w północnym Krakowie. Wyróżnia się atrakcyjną architekturą, idealnie wkomponowaną w okolicę, można tam znaleźć salony modowe największych marek polskich i światowych, a dodatkowo – liczne kawiarnie oraz restauracje, z których można także zamówić jedzenie w opcji z dostawą pod wskazany adres.

Serenada – jedzenie z całego świata

Restauracje w centrum handlowym Serenada serwują wiele rozmaitych dań zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Można więc skusić się na tradycyjne potrawy polskie: zupy (rosół, pomidorowa, grzybowa, żurek), kotlety schabowe, placki ziemniaczane, kotlety mielone oraz naleśniki. Coś dla siebie znajdą tam również miłośnicy kuchni meksykańskiej – pyszne meksykańskie burgery, tacos oraz tortilla zaspokoją nawet największy głód. Nie można zapominać o restauracjach serwujących dania kuchni włoskiej: makarony z rozmaitymi sosami oraz pizze – zarówno klasyczne, jak i nieco bardziej oryginalne. W centrum handlowym Serenada funkcjonują również lokale, które specjalizują się w wykonywaniu pierogów – w wersji wytrawnej oraz słodkiej. Do tego liczne dania kuchni azjatyckiej, zachwycające bogactwem smaków i aromatów, pełne nietypowych składników i orientalnych przypraw. 

Centrum handlowe Serenada – dostawa pod wskazany adres

Niektóre restauracje z centrum handlowego Serenada swoje potrawy serwują również w opcji z dostawą pod wskazany adres. Aby przyspieszyć cały ten proces i ułatwić poszukiwanie konkretnego dania, w PizzaPortal zebraliśmy wszystkie te lokale w jednym miejscu – wystarczy kilka sekund, by sprawdzić menu wybranej restauracji, złożyć zamówienie i… czekać na dowóz pod wskazany adres! Co więcej, do dyspozycji pozostaje także aplikacja mobilna PizzaPortal, dzięki której menu restauracji z centrum Serenada można mieć w kieszeni zawsze przy sobie! Możesz więc zamawiać jedzenie bez konieczności włączania komputera!