Zaloguj się

Galeria Łódzka

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Łódzka jest jednym z najstarszych tego typu obiektów na mapie Łodzi. Powstała w 2002 roku, ale od tamtej pory nie straciła nic na swojej nowoczesności, którą przed laty zachwyciła nie tylko łodzian. Młodsza siostra wrocławskiej Galerii Dominikańskiej (bo o podobnej architekturze i wybudowana przez tego samego inwestora) nawiązuje stylem do licznych w mieście budynków pofabrycznych. To jednak całkowicie współczesny obiekt, z szeregiem udogodnień dla klientów, do których zaliczyć należy wielopoziomowy parking. Na trzech kondygnacjach galerii mieści się ponad 150 sklepów słynnych światowych marek, dwa hipermarkety, a także liczne punkty usługowe i oczywiście restauracje. 

Galeria Łódzka – strefa gastronomii w ścisłym centrum

Galeria Łódzka nie może równać się powierzchnią ze słynną Manufakturą, ale w jej przestrzeni i tak znalazło się sporo miejsca na komfortowy food court, w którym klienci mogą stołować się w lokalach kilkunastu znanych i lubianych sieci. Na tym jednak nie kończy się kulinarna oferta centrum. Poza wydzieloną strefą gastronomii znajdują się – co stanowi rzadkość w tego typu obiektach – eleganckie restauracje z obsługą kelnerską. Na gości czekają także kawiarnie, cukiernie, lodziarnie. Co jakiś czas można trafić w Galerii Łódzkiej na jedzenie serwowane wprost ze stoisk z regionalnymi specjałami, na przykład na grillowane oscypki z żurawiną czy świeżo uwędzoną kiełbasę.

Jedzenie z dostawą? Prosto z Galerii Łódzkiej!

Niewątpliwą zaletą Galerii Łódzkiej jest jej doskonała lokalizacja. Znajduje się przy ulicy Piłsudskiego, czyli jednej z głównych łódzkich arterii, i to w dodatku blisko skrzyżowania ze słynną Piotrkowską. Trudno o bardziej strategiczny punkt na udane zakupy. A także na zamówienie posiłku z dostawą. Galeria Łódzka to idealna „stołówka” dla mieszkańców nieodległego Manhattanu czy pracowników znajdujących się po drugiej stronie ulicy biurowców. Oferuje ogromny wybór dań na wynos, a przede wszystkim jest w zasięgu ręki. Dowiezienie pizzy do centrum Łodzi w godzinach szczytu to prawie niewykonalna misja. Z Galerii kurier może ją donieść w ciągu kilku minut!