Zaloguj się

Manufaktura Łódź

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Ktokolwiek odwiedził łódzką Manufakturę, przekonał się, że nie jest to zwykłe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe. Działający na terenie niegdysiejszej fabryki Izraela Poznańskiego kompleks to małe miasto w mieście, które może zaspokoić niemal wszystkie potrzeby odwiedzających. Oprócz nowoczesnego, dwupiętrowego budynku galerii handlowej, w którym znajduje się ponad 250 sklepów (w tym dwa hipermarkety) i punktów usługowych, Manufaktura obejmuje około 9 hektarów zrewitalizowanych terenów pofabrycznych!

Kulinarne uroki łódzkiej Manufaktury

W pięknie odnowionych budynkach z czerwonej cegły mieści się luksusowy hotel z przeszklonym basenem, kilka muzeów, liczące 15 sal kino, kameralny teatr, szkoła tańca, eksperymentarium naukowe, klub fitness, skate park, ściana wspinaczkowa, kręgielnia, klub bilardowy i sala zabaw dla dzieci. W urokliwym rynku Manufaktury funkcjonuje – w zależności od pory roku – plaża lub lodowisko. Regularnie odbywają się jarmarki, koncerty i inne wydarzenia plenerowe. Oczywiście drugie co do wielkości centrum handlowe w Europie Wschodniej to także ogromny kompleks gastronomiczny. Wśród około 60 lokali niewiele jest podobnych do siebie. W rynku spotykają się liczne kuchnie świata – tajska, chińska, meksykańska, włoska, żydowska, ormiańska i wiele innych.

Manufaktura - restauracje również z dostawą

Obok eleganckich restauracji w Manufakturze funkcjonuje obszerny food court, w którym zjeść można dania znanych sieci. Na gości czekają  soczyste burgery, świeże sałatki, smakowite tortille, chrupiące frytki – według uznania. Nie brak też w Manufakturze jedzenia dla wielbicieli słodkości. Oprócz kilku kawiarni i cukierni, działa lodziarnia, pączkarnia, czekoladziarnia. Dobrą wiadomością dla osób, które na co dzień nie mają czasu dotrzeć w okolice ulic Drewnowskiej i Karskiego jest to, że wiele potraw z mieszczącego się tam kulinarnego raju można zamówić z dostawą. Manufaktura znajduje się blisko centrum miasta, więc pyszne dania trafiają zarówno do mieszkańców Śródmieścia, jak i Bałut czy Polesia. Ofertę jedzenia na wynos znaleźć można na stronach PizzaPortal.