Zaloguj się

Pasaż Łódzki

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Pasaż Łódzki to jedno z najdłużej funkcjonujących centrów handlowo-usługowych w mieście. Istnieje od 2000 roku, więc w czasie, w którym powstał, stanowił niezwykle innowacyjny obiekt o wyjątkowo szerokiej ofercie. Od tamtej pory w Łodzi pojawiły się takie centra, jak kultowa Manufaktura czy gigantyczny Port Łódź, w porównaniu z którymi Pasaż Łódzki jest niewielki, więc nie może dostarczyć klientom aż tylu atrakcji. Wciąż jednak pozostaje jednym z większych obiektów handlowych w mieście. Mieszczą się w nim sklepy najbardziej znanych marek, w tym – unikatowych. Pasaż Łódzki może przy tym poszczycić się jedynym w regionie łódzkim Toy¬s”R”Us z zabawkami dla dzieci oraz dostępnymi tylko w Manufakturze sklepami Decathlon i TK Maxx.

Kulinarna oferta Pasażu Łódzkiego

 

Pasaż Łódzki znajduje się w doskonałej lokalizacji, bo przy głównej arterii Łodzi, a zarazem krajowej trasie Gdańsk–Częstochowa. Dobry dostęp do centrum mają zatem zarówno łodzianie, jak i osoby będące w mieście przejazdem. Dodatkową zaletą Pasażu Łódzkiego jest duży, bezpłatny parking. Po udanych zakupach klienci mogą udać się do nowoczesnej strefy gastronomicznej i zamówić shoarmę, sushi czy domowy obiad. Jedzenie w Pasażu Łódzkim można zakończyć smakowitym deserem w jednej ze znajdujących się na terenie centrum kawiarni. Kulinarną atrakcją galerii są także odbywające się tu regularnie targi regionalne, podczas których można zaopatrzyć się w takie specjały, jak wę­dli­ny z Po­dla­sia, ser­ki z Bia­łe­go Du­naj­ca, chle­by na za­kwa­sie czy mio­dy prosto z pasieki.

 

Pasaż Łódzki - dostawa jedzenia pod same drzwi

Pasaż Łódzki ma restauracje nie tylko w obszarze samej galerii. Na przynależnym do obiektu terenie znajduje się wolnostojący lokal sieci KFC, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. To doskonała propozycja zarówno dla klientów centrum, jak i dla podróżnych przemieszczających się drogą krajową 91. Restauracja jest także nie lada gratką dla miłośników chrupiących kurczaków mieszkających na Retkini czy Karolewie. Dostawa dań z Pasażu Łódzkiego wprost do ich mieszkań trwa nie dłużej niż pół godziny. To niezwykle cenne w obliczu faktu, że wielu łodzian nie ma czasu wybrać się na obiad do miasta, nie wspominając już o gotowaniu posiłków  w domu.