Zaloguj się

Port Łódź

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Jak wiadomo Łódź, mimo swej nazwy, nie leży nad rzeką. Przepływa przez nią wprawdzie wiele cieków (w większości ukrytych w podziemnych kanałach), które nawet doczekały się swoich nazw, ale daleko im do Wisły czy Odry. Mimo tego ubóstwa akwenów miasto, jak na łódź przystało, ma swój port. I to jaki! Port Łódź to trzecie co do wielkości w kraju i jedno z największych w Europie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, które poszczycić się może nie tylko jednym z zaledwie jedenastu w Polsce sklepów IKEA. Ten zajmuje tylko 33 tysiące ze 127 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni obiektu, do którego przynależy ponad 5000 miejsc parkingowych!

Kulinarne atrakcje łódzkiego Portu

W Porcie Łódź mieści się kilka marketów, dziesiątki butików, drogerii, salonów obuwniczych czy jubilerskich. Skorzystać można także z usług banków, poczty, biur podróży, sieci telefonii komórkowej – i nie tylko. W centralnym punkcie obiektu mieści się duża strefa rekreacyjna, w której klienci mogą się poczuć niczym na miejskim skwerze – zasiąść przy fontannie i, jedząc lody, posłuchać odbywającego się na scenie koncertu. Latem można wyjść na przytulne patio z placem zabaw dla dzieci albo pograć w piłkę na boisku do siatkówki. Nie trzeba dodawać, że mieszczą się w Porcie Łódź restauracje, których atrakcyjna oferta gastronomiczna dorównuje kulinarnemu bogactwu głównych ulic miasta. 

Jedzenie z dostawą? Najlepiej z Portu!

Jedzenie w Porcie Łódź spełnia różnorodne oczekiwania klientów. Oprócz tradycyjnych dań polskiej kuchni skosztować można wyśmienitego sushi, włoskich makaronów czy wegańskich specjałów. Na szybki posiłek mogą liczyć miłośnicy burgerów i kebabu. Strefa gastronomiczna oddalonej od centrum miasta galerii handlowej jest także nie lada gratką dla mieszkańców okolicy. Niewiele jest bowiem na obrzeżach miasta lokali, w których można zamówić jedzenie na wynos czy z dostawą. Port Łódź zapełnia tę lukę, wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych łodzian, którzy nie zawsze mają czas na gotowanie posiłków w domowym zaciszu.