Zaloguj się

Sukcesja Łódź

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja to najmłodsza łódzka galeria. Otwarty w 2015 roku obiekt jest nowoczesnym budynkiem, którego elementy architektoniczne nawiązują do fabryk, jakie funkcjonowały w Łodzi na przełomie XIX i XX wieku. Sukcesja wpisuje  się w najnowsze trendy, jeśli chodzi o wszechstronność oferty. Oprócz dziesiątków sklepów znanych światowych i polskich marek, na terenie obiektu mieści się szereg punktów usługowych, szkoła tańca, klub fitness, kręgielnia, multipleks. W obszernej przestrzeni galerii regularnie odbywają się wystawy, konkursy, spotkania z gwiazdami. Na przypominającym urokliwy miejski skwer dachu organizowane są koncerty, imprezy taneczne.

Oferta centrum obejmuje też oczywiście gastronomię. Restauracje w Sukcesji mieszczą się na pierwszym piętrze w strefie food court. Zgodnie z obowiązującymi standardami można zjeść tam zarówno domowy obiad, jak i posilić się ciepłą kanapką w jednym z barów szybkiej obsługi. Klienci, którzy preferują azjatyckie specjały, mogą stołować się w barze sushi. Jedzenie w Sukcesji to także słodkości, które znaleźć można w kilku kawiarniach rozmieszczonych w różnych punktach galerii. Atrakcją dla odwiedzających mogą być także odbywające się tu co pewien czas jarmarki produktów regionalnych. Można na nich zakupić chleby na naturalnym zakwasie, tradycyjne wędliny z Podlasia, sery góralskie i inne produkty niedostępne na co dzień w łódzkich sklepach.

Niewątpliwą zaletą oferty Sukcesji jest to, że może ona łatwo dotrzeć do tysięcy pracowników i studentów Politechniki Łódzkiej, której kampus mieści się w sąsiedztwie. Pod tym względem galeria zapełniła sporą lukę na mapie Łodzi. Dziś osoby związane z jedną z największych łódzkich uczelni mają w zasięgu ręki market spożywczy, butiki, drogerie, banki. W ciągu zapracowanego dnia mogą zamówić jedzenie z dostawą z Sukcesji, co zdecydowanie skraca czas oczekiwania na posiłek. Młode centrum handlowe nadal się rozwija, więc z roku na rok jego klienci będą mieli więcej udogodnień.