Zaloguj się

Chcesz zamówić z restauracji indyjskiej z dostawą w Lublinie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Nowe doznania smakowe z Półwyspu Indyjskiego

szczęście, w miarę upływu czasu, otwieramy się także na nowe doznania smakowe. Nikogo już nie dziwi, że na domowym stole przestaje królować tradycyjny schabowy. Coraz więcej osób pragnie rozkoszować się smakami potraw, które wzbudzają ciekawość. Nie inaczej jest z kuchnią indyjską.

Przeciętnemu smakoszowi trudno byłoby wymienić tradycyjne dania tej kuchni, ale należy założyć, że stan taki nie będzie trwał długo. Tym bardziej, że można się w niej rozsmakować bez wychodzenia z domu czy z pracy. Wystarczy chęć zapoznania się z ofertą nowej kuchni. W Lublinie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pan Masala Pakistani Indian Restaurant.

Co wyróżnia kuchnię indyjską?

W pierwszej kolejności  w menu restauracji indyjskiej w Lublinie rzucą się w oczy oryginalne nazwy potraw, które przynajmniej częściowo niewiele powiedzą przeglądającemu. Analiza składników pozwoli dostrzec  częste używanie cieciorki i soczewicy, jako składników dań, w bardzo wiele z nich zawiera w składzie ryż basmati. Oczywiście to nie jedyne wyróżniki, ale żeby przekonać się jak smakują warto skorzystać z zamówienia online. Niezależnie czy wybierzemy dania będące specjalnością restauracji czy którąś z tradycyjnych potraw indyjskich i pakistańskich nie będzie to zły wybór.

Co polecamy z kuchni indyjskiej w Lublinie?

Warto posmakować  dań specjalnych.  Może to być zupa z żółtej ciecierzycy lub Achari mutton handi czyli kawałki jagnięciny w sosie pomidorowo-cebulowym. Z przekąsek zainteresowanie budzi Pakoras czyli kawałki warzyw, kurczaka, sera lub ryb w cieście z mąki grochowej. Dania główne występują w wersji  „small” i „big”. Może to być potrawa oparta o kurczaka, baraninę, rybę, ser paneer  czy owoce morza. Nie od rzeczy będzie też spróbować dania z ryżem. A wszystko to dostępne jest praktycznie na wyciągnięcie ręki, za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej pozwalających cieszyć się daniami kuchni indyjskiej z dowozem.