Zaloguj się

Chcesz zamówić śniadanie z dostawą w Lublinie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Czy są to kanapki z serem i wędliną, jajecznica czy zupa mleczna albo jak u naszych zachodnich sąsiadów płatki owsiane z zimnym mlekiem, grzanki z dżemem, sok i kawa ważnym jest żeby coś w ogóle zjeść na śniadanie. Pierwszy posiłek jest ważny z wielu względów a pomijając go lub ograniczając jedynie do filiżanki kawy wyrządzamy sobie krzywdę nawet o tym nie wiedząc. Nie chce Ci się szykować rano jedzenia? Nie ma sprawy, zamów śniadanie w Lublinie przez PizzaPortal.

Wiele ludzi uważa, że bez śniadania ich dzień będzie udany a ogólnie zdrowie też nie ucierpi. Tymczasem, wszyscy dietetycy są zgodni, że to jeden z największych błędów żywieniowych. To właśnie rano musi dostarczyć organizmowi najwięcej energii. Regularne spożywanie śniadania daje same benefity, takie jak prawidłowy metabolizm, odporność na stres, silniejszy układ immunologiczny, lepszy nastrój a także wspomaga pracę mózgu, co przekłada się na lepsze wyniki w szkole czy pracy. Wystarczy wprowadzić drobne zmiany w swoim rozkładzie dnia, żeby znaleźć czas na przygotowanie zdrowego i pysznego śniadania. Jego brak spowoduje spadek poziomu glukozy we krwi a co za tym idzie będziemy ospali, pozbawieni energii i bardziej niż zwykle będą nam doskwierać niskie temperatury. Aby dzień był udany poranny posiłek musi być zjedzony, ale także odpowiednio skomponowany. Śniadania w Lublinie nie musisz unikać, bo nie musisz go sam robić, wystarczy wejść na PizzaPortal i zamówić je online.  

Smaczne i dobrze dobrane.

Zdrowe i smaczne śniadanie powinno być lekkie a przy tym bogate w składniki odżywcze. Nie może w nim zabraknąć produktów zawierających białka, węglowodany i witaminy. Z rana potrzebna jest nam duża dawka energii, więc pierwsze skrzypce powinny grać węglowodany złożone. Badania dowodzą, że ich brak powoduje spadek formy fizycznej jak i umysłowej. Cukry proste nie są dobrym wyborem, gdyż zaspokajają nasze potrzeby na energię krótkotrwale, gdy węglowodany złożone dostarczają jej przez długi czas czyniąc nasz organizm wydajniejszym. Podobny wpływ mają na głód, który hamują na wiele godzin w przeciwieństwie, do np. po zjedzeniu batona, który ma w sobie tylko cukry proste. Idealnym źródłem węglowodanów złożonych a przy okazji smacznym daniem na śniadanie są niesłodzone płatki musli, chrupkie pieczywo, wypieki razowe, tosty i suchary. Jednak poza cukrami złożonymi potrzebne są też inne składniki jak białko i wapń. Bogate w nie są jogurt naturalny, kefir, mleko, mleko sojowe, biały ser. Dobrym dodatkiem są świeże owoce, warzywa a także sok z nich pod warunkiem, że był dopiero, co wyciskany. Śniadanie z dostawą w Lublinie? Tak to możliwe na PizzaPortal.  

Jem z rana i chudnę.

Nie do końca jest prawdą, że im mnie jesz tym szybciej schudniesz. Tyczy się to oczywiście niezdrowych produktów, ale pomijanie całych posiłków może prowadzić jedynie do efektu jo-jo. Najłatwiej jest zrezygnować ze śniadania, tłumacząc się brakiem czasu lub zastąpić je samą kawą. A to właśnie osoby, które regularnie jedzą śniadanie mają mniej problemów z tyciem. Ci, co tego nie robią ostatecznie tracą przejadając się przy późniejszych posiłkach. Nawet, jeżeli trzymamy się ilości kalorii to nadal możemy przytyć gdyż równie ważne jest, kiedy zostały one dostarczone naszemu organizmowi, rano czy wieczorem. Im późniejsza godzina tym metabolizm działa wolniej i nie przyswaja już wszystkich składników, zamiast tego zaczyna je magazynować w postaci warstwy tłuszczu. Im wcześniej zjemy potrawę tym lepiej zostanie ono strawione i spalone. Paradoksalnie, więc jedząc śniadanie - które i tak szybko zostanie zamienione na energię - może sprawić, że dieta odchudzająca będzie dużo skuteczniejsza. Utrzymanie diety oraz zdrowej, wysportowanej sylwetki jest prostsze niż myślisz. Między innymi trzeba jeść śniadania. Ten poranny posiłek może trafić na Twój stół, jeśli wykonasz kilka prostych kroków. Po pierwsze wejdź na PizzaPortal, znajdź restauracje z porannym menu a potem już tylko zamów śniadanie w Lublinie z dowozem do domu i ciesz się smakiem pysznych potraw!