Zaloguj się

Luxor Kebab - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z Luxor Kebab

Luksor, to jedna z największych atrakcji turystycznych Egiptu. Liczne świątynie, krypty i posągi przyciągają liczne rzesze turystów, którzy chcą zasmakować w pozostałościach starożytnego państwa egipskiego. Podobne założenie przyświecało zapewne osobom, które postanowiły stworzyć pierwszy z lokali Luxor Kebab. Odpowiednio dobrane potrawy, sosy, dodatki i napoje mają za zadanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie zamawiających jedzenie na wynos oraz z dostawą. Doszukując się analogii można zaryzykować stwierdzenie, że wyprawa w krainę kulinarnego bogactwa smaków jest odpowiednikiem wyprawy turystycznej do Egiptu. Jeśli dodamy do tego, że potrawy oferowane w lokalu swe korzenie mają na Bliskim Wschodzie, to będziemy mieli całościowy obraz rozkosznej uczty, która czeka osoby, zamawiające dania za pośrednictwem Pizzaportal.pl lub aplikacji mobilnej, która uniezależnia nas od miejsca pobytu. Liczące się na rynku firmy mierzą swój sukces liczbą lokali oraz obszarem działania. Obecność marki na terenie jednego miasta może być uwarunkowana lokalnymi okolicznościami. W sytuacji, gdy sieć zaczyna zdobywać też popularność na obszarze innych województw mamy gwarancję, że decydującym czynnikiem jest jakość jedzenia oraz sprawność dostawy.

Smakowite menu Luxor Kebab

Jedna z podstawowych zasad, jakie da się dostrzec przeglądając menu Luxor Kebab jest dbałość o satysfakcję smakową zamawiających. Ilu ludzi, tyle preferencji smakowych. Godzinami można toczyć spór o to, czy konkretne danie powinno być przyprawione ostrzej czy łagodniej. Twórcy karty dań postanowili dać wybór zamawiającym i każdy z nich może trzymać potrawę w wersji łagodniejszej bądź bardziej ostrej. Czasy wyboru, który oferował nabywcom samochodów Henry Ford na szczęście dawno odeszły już w zapomnienie. Do każdego z dań można zamówić sos ostry, łagodny i czosnkowy. Dań, które uzupełniać możemy sosami jest całkiem sporo. Rozpocząć można od kanapek, którymi zaspokoić można głód w czasie godzin przedobiadowych, jak w późniejszej porze. Oparte są o pitę bądź frytopitę. Mięso użyte do ich przygotowania, to baranina i kurczak. Dostępne są w różnych rozmiarach: mała, standard, mega i XXL. Swoich zwolenników znajda też tortille z mięsem baranim i drobiowym. Tu wybór wielkości zamawianych potraw jest nieco mniejszy, bo oferowane są one w rozmiarze standard i mega. Można też zamówić wersję z mięsem mieszanym. Dodatkowo w frytotortilli znajdziemy oczywiście frytki.

Sprawna dostawa z Luxor Bebab

Jednym z elementów najistotniejszych w realizacji zamówienia z dostawą pod wskazany adres jest czas dowozu zamówienia. Jeśli ten aspekt działalności jest dopięty na przysłowiowy „ostatni guzik”, to tylko siła wyższa może spowodować, że dostarczone danie nie będzie dowiezione w oczekiwanym czasie i odpowiedniej temperaturze. Istotne jest to zarówno przy dostawie bułek z kurczakiem, baraniną lub mięsem mieszanym, ale także zestawów. Te ostatnie zawierać mogą kebab albo gyros przygotowane z mięsa baraniego albo z kurczaka.  Podawane są z frytkami lub ryżem, a dodatkowo zawierają sałatkę i sos. Oczywiście w ofercie nie może zabraknąć dań, które nie zawierają mięsa. Dbałość o wegetarian przejawia się w możliwości zamówienia zestawu falafel (6 szt., hummus, chleb arabski, frytki, sałatka, sos), kubełka falafel bądź fity z falafelem. Do przygotowania sałatki z kurczakiem użyto m.in. oliwki i sera feta. Warto rozważyć też zamówienie któregoś z kubełków, który może być dostarczony w jednym z trzech wariantów mięsa i z trzema rodzajami sosów. Aby w trakcie posiłku nie zabrakło niczego warto też pamiętać o zmaówieniu napojów, których sporą oferte znajdziemy w menu Luxor Kebab.