Zaloguj się

Magenta - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dostawą z Magenta

Wiele osób uważa, że obiad jest najważniejszym spośród wszystkich posiłków spożywanych w ciągu dnia. Co prawda znajdą się i tacy, którzy stwierdzą, że palma pierwszeństwa należy się śniadaniu, a być może innemu posiłkowi, ale teza o wyższości obiadu nad innymi posiłkami może być śmiało broniona, gdy dokona się analizy oferowanych dań w lokalach gastronomicznych. Bezwzględnie dominują w nich te, które spożywane są w godzinach popołudniowych. Dodatkowym argumentem będą godziny w jakich funkcjonują restauracje, pizzerie, bary i trattorie. Większość godzin otwarcia i zamknięcia przypada na porę, kiedy spożywa się w naszym kraju dania obiadowe. Pomiędzy licznymi lokalami posiadającymi w jadłospisach szerokie spektrum potraw, znajdą się i takie, które nie oferują innych dań niż obiadowe, a godziny ich działania mogą wydawać się zbyt krótkie. Jeśli jednak przyjmiemy założenie, że we współczesnym świecie dokonuje się daleko idąca specjalizacja w zakresie usług, to nikogo nie zdziwi, że sieć lokali Magenta skoncentrowała się na obiadach, które można zamówić w dni robocze. Jeśli dodamy do tego bardzo przystępne ceny (trudno znaleźć danie, którego cena przekraczałaby 20 złotych), to okaże się, że trafiliśmy na lokale, gdzie można zamówić jedzenie dobre i tanie.

Pyszne dania w menu Magenta

Bardzo często nasze gusta kulinarne kształtowane są w rodzinie. Lubimy to, co przygotowywały nam nasze mamy i babcie. Często ciężko nam się przestawić na propozycje innych kuchni świata i nie wynika to z niechęci do nowych smaków, ale zgodnie ze starą maksyma uważamy, że lepsze jest wrogiem dobrego. Dlatego dania kuchni polskiej stanowią najczęściej zamawiany na wynos rodzaj jedzenia w Polsce. W ten trend wpisuje się znakomicie propozycja Magenty. W menu codziennie znajdziemy inną zupę dnia, a oprócz niej jako pierwsze danie proponowana jest zupa gulaszowa. Szeroki wybór dań obiadowych powinien zadowolić najbardziej wymagających zamawiających. Pośród potraw znajdziemy zarówno tradycyjnego kotleta schabowego czy pierś z kurczaka, jak i makaron po chińsku z kurczakiem, makaron rigatoni po parmeńsku czy łososia gotowanego na parze. Innymi propozycjami są danie wegańskie, spaghetti warzywne, filet z kurczaka gotowany na parze, kotlet de volaille, farfale ze szpinakiem i indykiem curry, shoarma z kurczaka, spaghetti bolognese czy dorsz smażony z ziemniakami i surówką. Istnieje możliwość zamówienia całej bądź połowy porcji.

Szybki dowóz z Magenty

Istotnym elementem wpływającym na całościową ocenę zamówienia jest czas dostawy. Jeśli danie dociera w odpowiedniej temperaturze i w czasie zgodnym z oczekiwaniami zamawiającego, to wszyscy są zadowoleni. Pizzaportal.pl dobierając współpracujące z nią lokale zwraca baczną uwagę na jakość usług. Dlatego też można być pewnym, że dania zamówione na wynos z Magenty dotrą do nas w stanie nadającym się do konsumpcji. Mogą to być na przykład pierogi, których porcja składa się z 10 sztuk. Ich różnorodność jest tak duża, że prawdopodobnie nadzienie które przyjdzie nam do głowy znajdziemy w menu lokalu. Oprócz tak tradycyjnych, jak ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami znajdziemy warianty z mięsem drobiowym, z pieczarkami, z kaszą gryczaną i pieczarkami czy z boczkiem. Oczywiście nie może brakować wersji na słodko. Tu nadzieniem są truskawki, borówki, śliwki, wiśnie, maliny i owoce leśne. A jeśli lubimy smaki bardziej nietypowe polecamy pierogi orientalne albo z soczewicą bądź z cieciorką i sezamem. Spory wybór dotyczy także naleśników. Tradycyjne z serem albo z jabłkami sąsiadują z meksykańskimi, ze szpinakiem i z pieczarkami. Z dań barowych oferowane są łazanki, bigos, fasolka po bretońsku i gołąbki. Pucharki sałatkowe przygotowano w dwóch wielkościach, a ich smaki wywodzą się z kuchni różnych państw(paryski, meksykański, amerykański, grecki, włoski).