Zaloguj się

Mąka z Wodą - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Znakomite menu w Mące z Wodą

Jeżeli ktoś jest miłośnikiem określonej kuchni, to zwraca niejednokrotnie na najmniejsze detale, które mają wpływ na ostateczny smak i wygląd potraw. Osoby dbające o poziom restauracji zatrudniać zatem musza pracowników dokładnych i z dużą wiedzą na temat tego, czym zajmują się zawodowo. Podobnie jest z jubilerem, który cyzeluje wszystko tak precyzyjnie, że wzbudza tym zachwyt ostatecznych odbiorców. To porównanie w przypadku sieci Mąka z Wodą nie jest przypadkowe. Jeśli na najwyższym miejscu w hierarchii spraw związanych z funkcjonowanie lokalu znajduje się satysfakcja zamawiających, to znaczenie ma najdrobniejszy szczegół. Taki jak rodzaj używanej mąki czy oliwy. Dla laika będzie to niezauważalne, ale sam fakt, że zrobiono wszystko, aby go usatysfakcjonować jest podstawą dobrego samopoczucia właścicieli i obsługi lokalu. Nie jest też do końca prawdą, że niesamowicie wielka liczba rodzajów pizzy stanowi o wartości pizzerii. W Mące z Wodą uznano, że bardzo dobry produkt, czyli pizza, jest dla chętnych do jego spożycia o wiele bardziej istotny, niż możliwość wybrania jednego z sześćdziesięciu rodzajów tego dania. Powyższe zasady stosowane są na co dzień, a nie tylko z okazji otwierania nowego lokalu.

Mąka z Wodą - zamów z dowozem

Prawidłowo skomponowany posiłek, nie powinien ograniczać się tylko do dania głównego. Oczywiście jest ono zwieńczeniem pewnego etapu, ale warto rozważyć nawet w codziennym życiu zastosowanie sprawdzonych przez stulecia wzorców, które nakazywały rozpocząć posiłek od przystawki czy zupy. Wychodząc naprzeciw takiemu podejściu w Mące z Woda przygotowano kilka propozycji mogących urozmaicić obiad. Można zamówić na wynos krem z pomidorów, bądź jedną z przystawek, czyli chrupiącego kurczaka albo tortille mix, w której znajdziemy sałatę, pomidora, ogórka, kurczaka, szynkę, salami i łososia. Pomiędzy kanapkami odnajdziemy wrapa z kurczakiem, na którego składa się tortilla, kurczak, pomidor, sałata, sos BBQ  oraz frytki. Kanapka club sandwich, to nic innego niż pieczywo pszenne z kurczakiem, bekonem, jajkiem, pomidorem, sałatą i majonezem. Także do niej dodawane są frytki. Nieco odmienny charakter ma kanapka z wołowina Do jej przyrządzenia użyto bagietki, wołowiny, cebuli i sosu musztardowego. Również sałatki występują w trzech odmianach. Wersja z kurczakiem zawiera też ananasa i sos miodowy. Z kolei do sałaty i  wołowiny dołożono orzechy włoskie, marynowane cebulki, pomidorki koktajlowe i sos musztardowy. Dla wegetarian przeznaczona jest sałata z gorgonzolą, owocami granatu i prażonym słonecznikiem.

Mąka z Wodą - szybka dostawa

W przypadku zarówno pizzy, makaronów, jak i pozostałych dań dostępnych w sieci restauracji Mąka z Wodą istotne jest, aby otrzymać je ciepłe. Można to osiągnąć przez połączenie dwóch czynników. Pierwszy, to odpowiednia izolacja termiczna, która pozwala utrzymać wysoką temperaturę dań, a drugi, to czas dostawy. Jest on co najmniej równie ważny jak pierwszy. Makarony, które stanowią podstawę do przygotowania dań, to doskonale znane spaghetti, podawane w wersji bolognese oraz fettuccine, pappardelle oraz gnocci. Fettucine, to długie wstążki, które można otrzymać z kurczakiem, z pesto bądź z warzywami. Ich przeciwieństwem są pappardelle, czyli wstążki szerokie, oferowane w tym przypadku z szynką parmeńską albo z krewetkami. Z kolei gnocchi, to bardziej kluski niż makaron. W menu Mąki z Wodą podawane są z pikantnym salami, oliwkami, sosem śmietanowym i parmezanem. Ciekawym rozwiązaniem jest pominięcie w karcie dań nazw pizzy. Maja one tylko swoje numery. Z jednej strony zmusza to do szczegółowego zapoznania się z kartą dań, a z drugiej utrudnia dokonania pomyłki w zamówieniu związanej ze składnikami użytymi do przygotowania pizzy. Również sosy przygotowywane są według oryginalnej receptury. Co istotne sieć nie ogranicza się tylko do zapewnienia doręczenia pojedynczych zamówień, ale przygotowana jest do obsługi imprez okolicznościowych, eventów i przyjęć towarzyskich.