Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop

Maxi Pizza Kraków - zamów z dowozem prosto do domu

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Maxi Pizza – pełny brzuszek w Krakowie

Głodny? Nie masz pomysłu na obiad, a Twoje kiszki grają marsza? Myślisz o czymś aromatycznym, przepełnionym świeżymi składnikami, a przede wszystkim sycącym i smacznym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zjedz pyszną, rumianą pizzę z ulubionymi dodatkami. Właśnie taką zaserwuje Ci Maxi Pizza w Krakowie. Możesz nas znaleźć na Kapelańskiej 54, w jednym z centrów handlowych oraz na Bratysławskiej 1. Jeśli wolisz zjeść w domu jesteśmy dostępni także online oferując Ci jedzenie z dostawą.  U nas z pewnością szybko napełnisz swój brzuszek. Nie wierzysz? Zapoznaj się z opiniami zadowolonych klientów. Co dzień obsługujemy dziesiątki osób, które wychodzą od nas zadowolone, a przede wszystkim najedzone. Polak głodny to Polak zły? U nas nie znajdziesz takich przypadków, wszystkie łagodzi przepyszna, włoska kuchnia. 

Maxi Pizza – jak to się zaczęło?

Przygoda restauracji Maxi Pizza rozpoczęła się w Kielcach w 2002 roku.  Jakością potraw, doskonałą obsługą oraz ciężką pracą szybko zyskaliśmy w oczach klientów. Od tamtego czasu biznes dynamicznie się rozkręcił. Obecnie mamy już ponad piętnaście lat doświadczenia w prowadzeniu włoskich restauracji. Cały czas przyświeca nam misja, by co dzień nasi klienci otrzymywali od nas smaczne i świeże dania. By tego dokonać podjęliśmy współpracę z najlepszymi dostawcami oraz równie wybitnymi kucharzami. Każdego dnia pilnujemy, by serwowane przez nas dania spełniały normy jakościowe, ale także zaspokajały te najbardziej wymagające gusta. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy budować sukces marki Maxi Pizza.

Obecnie nasze lokale spotkać można w całej Polsce. Jednym z miast na naszej trasie jest Kraków. Mamy w nim dwie, dobrze prosperujące restauracje. Kto wie, kiedy otworzymy kolejną? Możesz odwiedzać nas osobiście, ciesząc się wysokiej jakości obsługą kelnerów i kelnerek, ale masz do wyboru także opcję zamawiania jedzenia z dowozem. Wszystkie nasze działania mają na celu uproszczenie Twojego życia, szczególnie jego kulinarnej strefy.

Skoro wiesz już, jak zasmakować w naszych potrawach, z pewnością jesteś ciekaw, jakie pyszności można znaleźć w naszej karcie. Spieszymy rozwiać te wątpliwości. 

Maxi Pizza Kraków – menu dla smakoszy

Jeśli jesteś głodny i lubisz dobrze zjeść, z pewnością karta dań Maxi Pizzy w Krakowie zaspokoi Twoje podniebienie. Serwujemy kilka rodzajów dań. Najpopularniejsza jest oczywiście pizza. Nasi kucharze codziennie przygotowują świeże ciasto, byś mógł cieszyć się naprawdę niepowtarzalnym smakiem. Wolisz cienkie, czy nieco grubsze? U nas masz wybór. Dodatkowo oferujemy Ci naprawdę rozbudowane menu. Lubisz klasykę? Spróbuj naszej wersji: Funghi, Salami, czy Hawajskiej. Gdy raz zasmakujesz pieczonej przez nas pizzy już nigdy nie wrócisz do innych lokali. Mamy także wersje dla osób szukających nowości smakowych. Może skusi Cię skład: Italiany, Espagnoli, czy Meksykańskiej? Dla lubiących mięsne pokusy mamy: Mięsną, Draculę oraz Premium, a dla wykwintniejszych podniebień: Prosciutto, Grecką bądź Salmone. Jak widzisz jesteśmy wstanie zaspokoić każdy gust. Nawet, jeśli nie przepadasz za pizzą. Dla wielbicieli innych smaków menu Maxi Pizzy przewiduje także calzone, makarony oraz sałatki na mniejszy głodek. Każdy znajdzie tu coś smacznego dla siebie. My zachęcamy również do odwiedzin w większym gronie. Jedzenie smakuje lepiej, gdy dzielimy je z innymi, bliskimi osobami. Nasze lokale stoją otworem przed rodzinami, grupami przyjaciół, czy kolegami z pracy poszukującymi miejsca na lunch. Duże zamówienia to dla nas wyzwanie. Chcesz nam je rzucić? Jeśli tak, czym prędzej odwiedź jedną z naszych restauracji. Pamiętaj Maxi Pizzę w Krakowie znajdziesz na Kapelańskiej i Bratysławskiej bądź w każdym innym miejscu przy pomocy aplikacji online, ułatwiającej zamówienia na wynos.

My już jesteśmy głodni. Ty również? Nie ma na co czekać, zamawiaj!