Zaloguj się

Nasz Naleśnik. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Naleśnikarnie Nasz Naleśnik. A właściwie to już prawie Wasz Naleśnik, wystarczy, że w kilku szybkich krokach złożycie zamówienie online przez PizzaPortal.pl

Ile różnych naleśników potraficie wymienić? Czas start! Na pewno poszło Wam bardzo dobrze, ale jesteśmy pewni, że do 80 nie udało Wam się doliczyć. A tyle właśnie wariantów tej pysznej potrawy znajdziecie w menu Nasz Naleśnik. Spokojnie, nawet tacy specjaliści od robienia naleśników jak oni, potrzebowali trochę czas, aby opracować tak bogatą naleśnikową paletę. Pierwsza restauracja Nasz Naleśnik otwarta została w Warszawie, w dzielnicy Ursynów-Kabaty, 8 września 2003 roku. Początkowo goście musieli się zadowolić wyborem „tylko” spośród 30 różnych naleśnikowych smaków. Lokal szybko zdobył popularność w całej stolicy, grono stałych gości nieustannie się poszerzało, a menu było sukcesywnie rozbudowywane, tak że w pewnym momencie w całkiem naturalny sposób pojawił się pomył uruchomienia kolejnej restauracji – utrzymanej w tym samym klimacie, w tej samej kolorystyce i równie przytulnej. 15 lat od powstania pierwszej restauracji, Nasz Naleśnik jest już dużą i prężnie prosperującą siecią, której punkty poza Warszawą znajdziecie m.in. w Bydgoszczy, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Toruniu i Włocławku.

Dostawa z Nasz Naleśnik. Pyszna alternatywa dla pizzy, burgerów i kebab

Restauracji Nasz Naleśnik – największej w kraju sieci z tego typu kuchnią – po prostu nie mogło na PizzaPortal.pl zabraknąć. Koniec z przywierającym do patelni ciastem, z mozolnym zmywaniem garnków i nudnymi rulonikami (lub trójkącikami) z serem czy musem jabłkowym. Teraz za każdym razem, kiedy najdzie Was ochota na smaki waszego dzieciństwa, na naleśniki z domowego ciasta z wyśmienitymi farszami, możecie je sobie zwyczajnie zamówić online i cieszyć się ich smakiem, gdziekolwiek sobie tego zażyczycie. Brzmi fantastycznie, czyż nie? Naleśniki nigdy nie były przypisane do jednej konkretnej pory dnia czy okazji, a że restauracje Nasz Naleśnik są czynne w godzinach od 10 do 20, możecie je sobie serwować zarówno na śniadanie, lunch, obiad czy kolację.

Menu Nasz Naleśnik. Wytrawne, słodkie, pancakes w amerykańskim stylu, a do tego jeszcze makarony…

Pozwolicie, że nie będziemy opisywali wszystkich dostępnych w menu Nasz Naleśnik smaków i kompozycji, bo trochę by nam z tym zeszło, a skupimy się jedynie na krótkim opisie podstawowych kategorii. Największy segment menu Nasz Naleśnik tworzą naleśniki obiadowe (ponad 30 pozycji). Znajdziemy tu zarówno smaki klasyczne, domowe, stosunkowo często goszczące na polskich stołach, np. naleśniki z warzywami, szynką i pomidorem czy pieczarkami, jak i oryginalne, inspirowane różnymi kuchniami regionalnymi lub smakami z odległych krajów połączenia dodatków, np. oscypek z żurawiną i serem, łosoś w śmietanie z bazylią czy karkówka z sosem meksykańskim. Wybór jest tak ogromny, że każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie, a jeśli tylko będziecie mieli takie życzenie, wybrana przez Was kombinacja dodatków może trafić do zdrowego i dietetycznego naleśnika gryczanego. Przenieśmy się teraz do świata słodkości. Od tych najprostszych, z cukrem pudrem lub jabłkami i prażonym cynamonem, po prawdziwe desery, np. z nutellą, jagodami i cukrem pudrem – słodkie naleśniki w dostawie z Nasz Naleśnik to zawsze mnóstwo kulinarnej frajdy. A jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, na Wasze zamówienia online czekają tu także puszyste pancake i smaczne makarony.