Zaloguj się

Nazir Kebab - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Mega jedzenie z dostawą z Nazir Kebab

Polaków ogarnął szał związany z jedzeniem z Bliskiego Wschodu. Tak jak przed laty pizza przebojem wdarła się na nasze stoły i pozostała na nich do dziś, tak obecnie podobną drogę przechodzą restauracje oferujące kebaby i inne dania wywodzące się ze wschodniej części basenu Morza Śródziemnego. Nie ma się czemu dziwić. Skoro kebab można przygotować szybciej niż wiele innych dań oferowanych na wynos, można otrzymać go z różnymi rodzajami mięsa, dodawane do niego są surówki, sosy czy frytki, to nie grozi nam monotonia żywieniowa. A jeśli jeszcze dodamy do tego przystępne ceny, to otrzymamy obraz potrawy niemal idealnej. Łódzkie lokale Nazir Kebab mimo ogromnej konkurencji cieszą się niezwykle dużą liczbą wielbicieli. O sukcesie świadczy fakt otwarcia kolejnego lokalu, po sukcesie pierwszego. Tę samą drogę przechodziły największe sieci gastronomiczne na świecie, czy na mniejszą skalę te w Polsce. Nigdy nie otwierano od razu wielu lokali, ale sondując rynek, dobierając odpowiednie dania do menu, obserwując reakcje zamawiających próbowano zoptymalizować menu, ceny i sposób działania. Jak widać w przypadku Nazir Kebab model ten sprawdza się i kwestią czasu jest otwarcie następnych lokali, zapewne nie tylko w Łodzi.

Wypasione menu w Nazir Kebab

Jeżeli zamierzacie oszczędzić swój czas i przeznaczyć go na jakieś miłe i pożyteczne zajęcia, to zamiast biec osobiście do lokalu możecie wejść na stronę Pizzaportal.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej. W ten prosty i wygodny sposób będzie można na spokojnie dokonać wyboru jednego z rodzajów dań, które w krótkim czasie dotrze do nas pod wskazany adres. Sposób płatności też nie należy do skomplikowanych, można zapłacić w momencie składania zamówienia bądź przy jego odbiorze. Warto często wracać do Nazir Kebab ze względu na nowości, jakie pojawiają się co jakiś czas w jadłospisie. W ostatnim okresie dodano roll hawajski z ananansem, kebab w bułce z sałatą lodową oraz warzywami do wyboru (ogórek świeży i konserwowy, cebula czerwona, pomidor, oliwki czarne, papryka konserwowa i świeża, ostre papryczki), a także tortillę. Podstawę menu stanowi oczywiście kebab, który może być podany z mięsem z baraniny, kurczaka lub z mixem tych mięs. Olbrzymią popularnością cieszą się dania typu roll. Poza wersją podstawową można zamówić z dowozem z Nazir Kebab roll amerykański z frytkami i roll kebab z serem. Niezwykłym wyzwaniem jest zamówienie Mega Roll’a. Samo określenie „mega” nie robi może aż tak dużego wrażenia, jak informacja, że jego waga, to 1,3 kg.

Szybka dostawa z Nazir Kebab

Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia zamówienia pod wskazany adres upływa niewiele czasu. Najszybsze zamówienia odbierane są po kilkunastu minutach. To rekord bardzo trudny do pobicia. Warto krótko czekać na inne rodzaje roll’a, takie jak Wypasiony Mega Roll z podwójnym kebabem, serem, frytkami i sosem czy Mega Roll Samo Mięso. Dania mogą być przygotowane w wariancie „talerz”. Talerz hawajski, to kebab, ser, ananas, frytki, surówka i sos. Interesującym rozwiązaniem dla dzieci może być Junior Box. Jeśli preferujemy mięso z kurczaka, to polecamy  Kurczak Box (po 5 skrzydełek i nuggetsów oraz 3 stripsy), zestawy nuggets, strips albo z ostrymi skrzydełkami. Nie zapomniano również o wegetarianach. W daniach dla nich mięso zastąpiono falafelem. W sałatkach znajdziemy paprykę, pomidora, sałatę lodową, ogórka i w zależności od rodzaju ser feta, kurczaka albo falafel. Warto pamiętać o dostępnych napojach. Znajdziemy wśród nich Coca-Colę, Fantę i Sprite, ale także wodę mineralną, soki i energetyka. Dla tych, którzy przez pośpiech mogliby zapomnieć o nich przygotowano zestawy zawierające napoje. Należą do nich Max talerz, Mega Roll z serem i roll średni amerykański z sałatką grecką. Dodawana do nich jest coca-cola zero cukru.