Zaloguj się

Nocna Pizza Joker. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Nocna Pizza Joker. Kiedy dopada nas nocny głód, warto mieć jakąś mocną kartę w zanadrzu…

Jeszcze całkiem niedawno, kiedy w czasie nocnej nauki, pracy lub zabawy, dopadał nas nagły atak głodu, a zaopatrzenie naszej lodówki pozwalało nam co najwyżej na robienie połowu kanapki z serem i dokończenie tygodniowego jogurtu, skazani byliśmy albo na nerwowe wyczekiwania do rana, albo niezbyt przyjemną tułaczkę do najbliższego nocnego sklepu lub stacji benzynowej. Na szczęście od kilku lat wszystko wygląda zupełnie inaczej. W każdym dużym mieście w Polsce (i części mniejszych również) działa co najmniej kilka prezentujących wysoki poziom nocnych pizzerii. We Wrocławiu jednym z liderów tego segmentu rynku jest trochę zwariowana i niepokorna, ale bardzo smaczna Nocna Pizza Joker. Nocna Pizza Joker zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, raptem kilka minut od dworca PKP, dzięki czemu może mieć pod kontrolą cały obszar miasta. Dostawa z Nocna Pizza Joker przez PizzaPortal.pl możliwa jest między 18 a nawet 4 nad ranem. Tak, z taką kartą w rękawie, nocny głód nam nie podskoczy.

Dostawa z Nocna Pizza Joker możliwa jest na terenie całego Wrocławia

Pizza z dowozem z Nocna Pizza Joker to gwarancja szybkości, jakości i świeżości. Pizza po prostu musi mieć swój unikalny smak – spróbujecie, docenicie. Jeśli myślicie, że zamawiając pizzę w nocy, zostaniecie obsłużeni na nieco innych warunkach niż „normalni”, dzienni użytkownicy, to jesteście w błędzie. Czeka na Was ten sam ogromny wybór rodzajów, smaków i rozmiarów oraz ta sama kapitalna jakość. Pizze mięsne, warzywno-mięsne, rybne i z owocami morza, a od niedawna także tradycyjne włoskie pizze na cienkim cieście i pizze specjalnie dla wegan, bez sera, z dowolnie wybranym zestawem warzyw. Cóż, 1 lub 2 nocy to raczej nie jest najlepsza pora, by podejmować ważne i trudne decyzje… Ale stawiając na dostawę z Nocna Pizza Joker, prawdopodobieństwo, że wasz wybór okaże się trafny, jest bardzo wysokie.

Menu Nocna Pizza Joker. Dla pracujących – Zrób se sam, dla studentów – Uśmiech Jokera, a dla imprezowiczów – Marikuana…

Menu Nocna Pizza Joker to aż ponad 50 oryginalnych kompozycji smakowych. Za zabawnymi i przekornymi nazwami (jak to na Jokera przystało) kryją się pizzę na smacznym, dobrze wypieczonym cieście, z dużą ilością dodatków i fajnymi sosami. Czyli dokładnie takie, o jakich marzyć może każdy nocny marek. Impreza zaczyna trochę siadać? Zamówcie Marikuane, połączenie gyros, salami, podwójnej porcji sera, kukurydzy, prażonej cebulki i bazyliowego sosu w mig postawi towarzystwo na nogi. Aby zrozumieć zadanie z fizyki lub chemii, potrzebujecie gwałtownego wstrząsu i pobudzenia? Załatwi Wam to pizza Hardcore, z potrójnym tabasco, potrójnym jalapeno, potrójnym peperoncino, salami, kukurydzą i jeszcze kapką ostrego sosu na dokładkę, żeby nie było zbyt łagodnie… Cały Jokre!