Zaloguj się

Nocna Pizza. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Nocna Pizza z Białegostoku. Aby nocny głód nigdy więcej nie był Waszym zmartwieniem…

Jest noc, a Ty czujesz się głodny? Podczas nocnej pracy lub nauki poziom Twojej energii spadł właściwie do zera, a zwartość lodówki oferuje co najwyżej pół wczorajszego jogurtu i kilka ziemniaków z niedzielnego obiadu? Twoja impreza zaczyna się rozkręcać na dobre i nagle orientujesz się, że stół z przekąskami jest już bardzo mocno przerzedzony? Nocna Pizza służy pomocą w każdej z tych sytuacji (i w wielu innych również). Nie musisz nigdzie dzwonić, ani wyszukiwać kontakt w Internecie. Po prostu wejdź na PizzaPortal.pl lub uruchom naszą aplikację i podaj adres dostawy, jeśli znajdujesz się w strefie dowozu Nocnej Pizzy, natychmiast Cię o tym poinformujemy i bez trudu odnajdziesz ją w przejrzystym menu. Później już tylko wybór konkretnych specjałów, szybka płatność internetowa (np. Blik) lub wybór opcji płatności przy odbiorze, i już za chwilę wyruszy w Twoją stronę kurier z termiczną torbą z bezcenną, gorącą zawartością.

Dostawa z Nocnej Pizzy. Być może nawet jeszcze smaczniej niż za dnia…

Nocna Pizza oferuje tylko naturalne składniki i oryginalną recepturę ciasta, aby Twój żołądek wybaczył Ci nocne obżarstwo. Postaw na dostawę z Nocnej Pizzy i zasmakuj w jakości! Koniec z desperackimi wyprawami do całodobowych sklepów lub na stację benzynową. Nigdy więcej podejrzanej jakości ho-dogów, mrożonych pizz i skąpanych w dziwnych sosach dań do podgrzania w mikrofalówce. Teraz w nocy, jeśli tylko poczujesz taką potrzebę, możesz jadać porządnie, smacznie i zdrowo. Nocna Pizza dostarcza aromatyczną i gorącą pizzę na terenie całego miasta, w porach, w których konkurencja dawno już śpi. W tygodniu z Nocnej Pizzy możecie zamawiać online do wpół do trzeciej w nocy, a soboty, kiedy – jak powszechnie wiadomo – zapotrzebowanie na nocne pyszności jest największe, nawet o 4 nad ranem. Nie śpisz? A więc klikaj i jedz.

Menu Nocnej Pizzy. Wybierz taką pizzę, jaką lubisz najbardziej

Podstawą każdej pizzy z dowozem z Nocnej Pizzy jest delikatne, świetnie wypieczone ciasto, sos pomidorowy lub na specjalne życzenie śmietanowy oraz dobrej jakości ser i aromatyczne zioła. W menu Nocnej Pizzy znajdziecie 19 smakowitych pizzowych kompozycji. Na pewno znacie, pizzerie, w których wybór jest znacznie szerszy, ale po pierwsze wcale nie oznacza to, że jest on lepszy (pamiętacie gry na stare konsole 1000 w 1, gdzie okazywało się, że możemy się pobawić maksymalnie kilkoma tytułami), a po drugie, kiedy jesteśmy śpiący i zmęczeni i wiemy, że musimy szybko się na coś zdecydować, zbyt długie menu tylko niepotrzebnie komplikuje nam życie. Skosztujcie pizzy Gibson, z kurczakiem w formie kebab, z fetą, szpinakiem oraz białą i czerwoną cebulą. Przekonajcie się, jak pysznie smakuje po zmroku kompozycja z sosem BBQ, swojskim boczkiem, kukurydzą i słodkim ananasem, czyli pizza o wdzięcznej nazwie Barbarzyńca. Jeśli zaś czujecie, że na nogi postawi Was tylko porządny wstrząs i potraktowanie podniebienia czymś wyjątkowo pikantnym, dobrym wyborem będzie dostawa pizzy Ośle piekło, z salami pepperoni, ostrą papryczką jalapeno oraz białą i czerwoną cebulą.