Zaloguj się

Nocna Pizzeria. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Nocna Pizzeria. Bo żadna pizza nie smakuje tak dobrze, jak ta o 3 nad ranem…

Dziś trudno to już sobie wyobrazić, ale jeszcze całkiem niedawno atak nocnego głodu, na który nie byliśmy zawczasu przygotowaniu, szykując sobie wcześniej kanapki lub chociaż odpowiednio zaopatrzając lodówkę, oznaczał długie godziny ciężkich zmagań lub mozolną wędrówkę do najbliższego całodobowego sklepu czy stacji, gdzie zazwyczaj kupowaliśmy marnej jakości hot-dogi albo mrożoną pizzę. Na szczęście od niedawna sytuacje takie już nam nie grożą. Teraz w każdym większym mieście (i w niektórych całkiem małych również) działa co najmniej kilka nocnych restauracji, i co ważne posiadają one liczną reprezentację na PizzaPortal.pl, więc cały proces zamawiania jedzenia jest jeszcze szybszy i prostszy. W Łodzi jednym z liderów tego segmentu jest restauracja o prostej, ale jakże wymownej nazwie – Pizzeria Nocna. Przyjmująca zamówienia nawet tuż przed 3 w nocy,  Nocna Pizzeria to miejsce, które na pewno nie raz i nie dwa uratuje nas przed nocnymi zmaganiami z burczącym żołądkiem.

Dostawa z Pizzerii Nocnej. Jedyne nocne pukanie do drzwi, którego nie trzeba się obawiać

Praca na wieczorną zmianę, zakuwanie do sesji, gonienie deadlinów czy wprost przeciwnie – radosne spotkanie z przyjaciółmi, które przeciągnęło się niemal do białego rana. Sytuacje, w których nagle potrzebujemy nocą ciepłego, smacznego i pożywnego jedzenia są bardzo różne. W każdej z nich dostawa z Nocnej Pizzerii w Łodzi sprawdzi się wprost idealnie. Złożenie zamówienia przez PizzaPortal.pl w Nocnej Pizzerii jest tak proste, że nawet kiedy oczy zamykają nam się ze zmęczenia, a mózg nadaje wyłącznie monotonną falę: spać/jeść/spać/jeść, poradzimy sobie ze skompletowaniem wirtualnego koszyka i kilkoma kliknięciami myszką lub stuknięciami w ekran smartphone zrealizujemy którąś z opcji błyskawicznych płatności online. I już za chwilę na opustoszałe ulice Łodzi wyruszy kurier z termiczną torbą, której zawartość na pewno szybko postawi nas na nogi.

Menu Nocnej Pizzerii. Jedz tak, jak lubisz, nie tak, jak musisz. Także w nocy…

Aktualnie większość nocnych pizzerii na PizzaPortal.pl spełnia dokładnie takie same wysokie standardy świadczonych usług, jak tradycyjne dzienne restauracje. Dobre ciasto, świeże składniki, szeroki wybór smaków i rozmiarów to już właściwie standard i łódzka Nocna Pizzeria ten stan rzeczy potwierdza. Spośród ponad 30 ciekawie skomponowanych pizz każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Może będzie to pizza La Mafia Spiecial, z szynką, bekonem, pieczarkami, cebulą, ogórkiem konserwowym i świeżo zmielonym pieprzem. A może coś odrobinę delikatniejszego, np. klasyczne włoskie połączenie składników na pizzy Parma: szynka parmeńska, świeża rukola, pomidorki koktajlowe, parmezan i odrobina aromatycznego balsamico. Jeśli w trakcie zorganizowanego przez Was przyjęcia, nagle okaże się, że ze stołu zniknęły już wszystkie przekąski, a impreza dopiero zaczyna wchodzić w decydującą fazę, wybierzcie z Nocnej Pizzerii dostawę któregoś z trzech specjalnych zestawów imprezowych, np. XXL Pary, z dwoma dużymi plackami i dwoma litrowymi napojami.