Zaloguj się

Nocne Gastro. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Jeśli macie 16 – 40 lat pojęcie „gastrofaza” na pewno nie ma przed Wami tajemnic… Pozostałym wyjaśnimy je, posługując się słownikiem gwary miejskiej i młodzieżowej: „gastrofaza to inaczej wilczy głód, wzmożony apetyt, pojawiający się zazwyczaj w trakcie lub po imprezie”. Jasne? Na pewno tak. Gastrofaza niejako z definicji powiązana jest zatem z nocą i zabawą. Kiedy bawicie się „na mieście”, gastrofazę stosunkowo łatwo jest poskromić. A co w sytuacji, gdy przyjęcie to tzw. domówka? Jeszcze do niedawna w przypadku nagłych braków w zaopatrzeniu skazani byliśmy na improwizowanie lub ratowanie się szybkimi wypadami do pobliskich sklepów 24h/7. Rezultaty takich działań bywały bardzo różne. Koreczki z resztek żółtego sera i kilku odnalezionych szczęśliwie oliwek raczej mało komu przypadały do gustu, a zdobycze z nocnych sklepów często kończyły się bólami brzucha. Ale już od kilku lat nocny głód – na/po imprezie lub w jakiejkolwiek innej sytuacji – nie musi być naszym zmartwieniem.

Nocne Gastro z Dostawą

Menu Nocne Gastro. Kilka świetnych kuchni w jednym miejscu

Z restauracji Nocne Gastro możecie zamawiać online przez PizzaPortal.pl (również z superwygodną płatnością Blik) między 18 a 2 w nocy (a w soboty jeszcze przez godzinę dłużej!). Zdecydowanie można odetchnąć z ulgą – nocny głód nie skaże Was we Wrocławiu na tułaczki po mało przyjemnych sklepach lub – o zgrozo! – stacjach benzynowych. Wystarczy, że na kilka chwil zasiądziecie przed komputerem lub odpalicie naszą aplikację, wybierzecie dostawę z Nocne Gastro, a za mniej więcej 30-45 minut w progu Waszego domu (lub biura) zjawi się kurier z wyśmienitą, gorącą przesyłką. Dostawa z Nocne Gastro oznacza nie tylko to, że otrzymacie w nocy jedzenie bez wychodzenia z domu, ale także i to, że zjecie dokładnie takie danie, na jakie macie apetyt. W menu Nocne Gastro znajdziecie bowiem niemal wszystkie najpopularniejsze street foodowe przysmaki. Na Wasze zamówienia czekają tu pizze, zapiekane makarony, tortille z gyros, pomysłowe potrawy w stylu orientalnym, sałatki i napoje. Jedna dostawa, wiele różnych smaków – Nocne Gastro wie, co lubicie najbardziej…

Sprawdź Menu w Nocne Gastro

Dostawa z Nocne Gastro. Smacznie, szybko i za rozsądną cenę

Nocne Gastro tworzą ludzie o bogatym doświadczeniu na rynku gastronomicznym. Profesjonalizm, kulinarna pasja i konkurencyjne ceny pozwalają restauracji zaspokajać oczekiwania nawet najbardziej wymagających nocnych smakoszy. Wielbiciele włoskich smaków na pewną będą zachwyceni bogatą ofertą pizz i makaronów (co powiecie np. na klasyczną pizzę Parma, z salami, rukolą i szynką parmeńską, lub makrony bolognese i carbonara?); tym, dla których jedynym antidotum na konkretną nocną gastrofazę jest porządna porcja kebab, Nocne Gastro ma do zaproponowania dowóz zestawów i tortilli pełnych soczystego mięska wołowego lub drobiowego i świeżych dodatków; a jeśli macie ochotę na nocną wyprawę do kulinarnego Orientu, Nocne Gastro może dowieźć Wam np. kurczaka z makaronem w sosie słodko-kwaśnym lub kurczaka na ostro, z grzybami mung, kiełkami fasoli, pędami bambusa, papryką chili i jalapeno w ostrym chińskim sosie, podanego z ryżem i surówką. Nauka do sesji, szalona całonocna zabawa, zbliżający się deadline, praca na nocną zmianę lub po prostu zachcianka (bo kto nie ma czasem ochoty na pizzę o 1 w nocy!) – dostawa z Nocne Gastro przez PizzaPortal.pl to dobry pomył na każdą z tych sytuacji.