Zaloguj się

North Fish. Zamów z Szybką Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Dostawa
Odbiór osobisty

North Fish - zamów online z dostawą!

Dostawa z North Fish. Po prostu 100% ryby w rybie

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w ciągu tygodnia. Od teraz stosowanie się do tego zalecenia może być łatwiejsze (i smaczniejsze) niż kiedykolwiek wcześniej. Znana w całej Polsce sieć restauracji North Fish zakotwicza na PizzaPortal.pl! Historia North Fish zaczyna się w 2002 roku w Kielcach. Pomysł na restaurację oferującą wyłącznie dania z ryb, owoców morza i potrawy wegetariańskie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i po niedługim czasie ławica North Fish wypłynęła na podbój całego kraju.

Aktualnie, przeszło 15 lat od debiutu, sieć North Fish obecna jest w większości dużych polskich miast, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Olsztynie i Szczecinie, a po serwowane przez North Fish rybne specjały każdego dnia sięga ponad 10 tysięcy smakoszy (co daję imponująca liczbę około 3 milionów zamówień rocznie!). Co stoi z sukcesem tej marki? Odpowiedź jest prosta: najwyższe standardy jakości, wyśmienity smak, nad którym czuwają świetnie wyszkoleni kucharze, oraz bogate i pomysłowe menu. Masz ochotę na ulubioną rybę, ale nie chcesz wychodzić z domu lub biura – dostawa z North Fish przez PizzaPortal.pl to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Menu North Fish - szybka przekąska czy syty obiad?

Kanapka, tortilla, a może pełny zestaw obiadowy?

Norh Fish współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami, co oznacza, że ryby zawsze pochodzą z ekologicznych łowisk, a ich wstępna obróbka, przechowywanie i transportowanie przeprowadzane są w taki sposób, aby do poszczególnych restauracji dotarły tylko najlepsze i najświeższe produkty. Ryby to podstawa, ale pozostałym składnikom, np. warzywom, frytkom i pieczywu, North Fish nie poświęca wcale mniej uwagi. Doskonałe składniki to połowa sukcesu, reszta zależy od właściwego ich przyrządzenia. I tutaj North Fish zdecydowanie ma się czym pochwalić. Wszystkie dania główne przygotowywane są bezpośrednio przed tym, jak triumfalnie wjadą na ladę wydawczą, gdzie w idealnych warunkach nigdy nie przebywają dłużej niż dwie godziny.

Czasem zatem dać nura do pełnego pyszności menu North Fish. Co w nim znajdziemy? Norweski łosoś, morszczuk, tuńczyk, dorsz, mintaj – serwowane na wiele różnych sposób: grillowane, panierowane, w towarzystwie produktów sezonowych lub w wydaniu typowym dla kuchni któregoś z zakątków Europy; rozgrzewające zupy, np. ze świeżego szpinaku z pieczonym łososiem; idealne na lunch kanapki i tortille z porcją wybornej, panierowanej ryby i świeżymi dodatkami; przekąski z ryb i owoców morza w stylu angielskim; dodatki i napoje. Wybór jest ogromny!