Zaloguj się

Open Air - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dostawą z Pizzerii Open Air

Blisko trzysta lat, jakie upłynęło do czasu, gdy pizza przybrała kształt mocno zbliżony do tego, który znamy dziś wystarczyło, aby zrobiono z niej jedno z bardziej uniwersalnych dań. Biorąc pod uwagę nieskomplikowaną procedurę wytwarzania, ale zarazem mnogość wariantów, które można otrzymać stosując różne składniki nie dziwi nikogo to, że jej popularność jest jedną z najwyższych w skali ogólnoświatowej. Co prawda za ojczyznę pizzy uchodzą Włochy, ale do jej popularyzacji bardzo mocno przyczyniły się Stany Zjednoczone. Stało się tak nie tylko w przypadku włoskiego placka. Od czasu, gdy pizza zaczęła pojawiać się na stołach różnych narodów, nieomalże za punkt honoru postawiła sobie większość z nich stworzenie swojej własnej narodowej wersji, a czasem nawet kilku. Przykładem może być popularność pizzy meksykańskiej. Podobnie wygląda sytuacja również na niższym poziomie. W pizzeriach zlokalizowanych w większych miastach trafić możemy na nazwy charakterystyczne dla danej metropolii. Nie dziw zatem fakt, że do klimatów warszawskich odwołują się pizze Mokotowska, Praska czy Belwederska.

Szybka dostawa z Pizzerii Open Air

Jednym z głównych wyzwań, z jakim należy zmierzyć się w przypadku pizzerii umiejscowionej w stolicy jest czas dostawy. Czynnikami, które na niego wpływają, a nie są zależne od samej restauracji są pogoda, pora dnia, natężenie ruchu, stan dróg. Z wszystkimi tymi wyzwaniami bez problemu radzi sobie zespół osób odpowiedzialnych za sprawność dostaw, który współpracuje z Pizzerią Open Air. Dlatego też pizza i inne zamówione potrawy docierają do zamawiających w temperaturze właściwej do spożycia. Czas zamówienia skraca także użycie systemu działającego w PizzaPortal.pl lub opracowanej dla niego aplikacji mobilnej. Już w czasie przemieszczania się z pracy do domu możemy zamówić interesujące nas dania i tuż po przekroczeniu drzwi domu lub mieszkania odbierać zamówienie. W przypadku Pizzerii Open Air można zamówić pizzę, makarony, sałatki, focaccia, smothies oraz napoje. Warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się tym ostatnim. Zdobywają one coraz większą popularność, ale biorąc pod uwagę wartości odżywcze i smakowe tego typu koktajli nie ma się czemu dziwić. Powinny one stanowić nieodłączny element zamówień, który pozwoli uzupełnić dziennie zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne naszego organizmu.

Smaczne menu w Pizzerii Open Air

Jedną z propozycji dań z Pizzerii Open Air są makarony. Przygotowano je z użyciem spaghetti, penne oraz tagliatelle. Na życzenie zamawiającego może być użyty makaron bezglutenowy. Oprócz najpopularniejszych, takich jak bolognese czy carbonara oferowane są tez wersje z tuńczykiem, z krewetkami, z owocami morza, z domowym pesto lub aglio olio e pepperoni. Pomiędzy sałatkami znajdują się Caprese, Grecka, Polio, Salmone i Nicejska. Focaccia, to pieczywo zbliżone składem do pizzy. Otrzymamy je jako czosnkowe, idealnie nadające się do wszelkiego rodzaju sałatek. Można wzbogacić je o ser, chilli, salami i pomidory. Oczywiście podstawa menu stanowi pizza. W ofercie znajduj ą się klasyczne rozwiązania smakowe, czyli Margherita, Funghi, Vesuvio, Spinaci czy Napoli. Nie brakuje propozycji dla wegetarian i miłośników owoców morza. Patriotyzm lokalny może skłonić do zamówienia Magdalenki (pieczarki, salami, szynka, oliwki, pomidory, boczek, ser pleśniowy), Praskiej (sos śmietanowy, cebula, bekon), Mokotowskiej (cebula, oliwki, tuńczyk) albo Belwederską (ser, polędwica, pomidory). W przypadku wyboru wersji Open sami możemy dokonać wyboru składników. Oczywiście do każdej zamówionej pizzy można dodać sos, majonez albo oliwę z oliwek.