Zaloguj się

Original Burgers Serial Grillers

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Original Burgers Serial Grillers. Kuchnia Tex-mex w artystycznym wydaniu.

Dosłowne polskie tłumaczenie angielskiego słowa gourmet”, „smakosz”, w żadnym stopniu nie oddaje jego pełnego znaczenia. Gourmet określa gotowanie i jedzenie jako pewnego rodzaju dyscyplinę sztuki;  odnosi się do kulinarnej przyjemności niezwiązanej z ilością jedzenia, ale jego jakością i prezencją. Tutaj liczy się delektowanie smakiem, zachwyt nad formą, i tyleż doznania fizyczne, co duchowe i artystyczne. W Stanach i w wielu krajach Europy od dawna panuje moda na serwowanie z założenia prostych, szybkich i niedrogich dań kuchni ulicznej i fast food właśnie w takich ekskluzywnych, niepowtarzalnych odsłonach. Trend ten dotarł oczywiście także do Polski i wiele popularnych burgerowni, bardziej lub mniej świadomie, znakomicie się w weń wpisuje. W Warszawie wspaniałe burgery gourmet (i wiele innych pysznych dań) otrzymacie m.in. w dostawie z Original Burgers Serial Grillers. Za tą pomysłową nazwą, której nie powstydziłby się żaden nowy serial HBO lub Netflix, kryją się w tej chwili dla lokale: Śródmieście i Stare Miasto. Dobra wiadomość jest taka, że oba znajdzieci na PizzaPortal.pl.

Menu Original Burgers Serial Grillers. Wykwintnie, ale za rozsądną cenę

Zobaczmy, czym gourmet jest dla szefów kuchni z Original Burgers Serial Grillers. W segmencie o tej nazwie znajdziemy 5 burgerów, co należy uznać za ilość odpowiednią i świadczącą o dobrym wyczuciu tego kulinarnego stylu. Otrzymujemy zatem kompozycje: Blue, Mexican, Pimento, Swiss i Kozi Syn. Oprócz 150 gramów 100% wołowiny najwyższej jakości, co powinno być w tym przypadku standardem, znalazły się w nich odpowiednio takie dodatki jak: gorgonzola, gruszka, rukola, umami; salsa, śmietan, ostry sos chili, guacamole; sos Pimento, karmelizowana cebula, rukola; ser Brie, grillowane pieczarki, karmelizowana cebula, umami; kozi ser, guacamole, czerwona cebula i rukola. I jak Wam się to widzi? Czy macie już swojego faworyta? Zakładamy, że tak, zatem nie pozostało Wam nic innego, jak tylko czym prędzej umieścić go w wirtualnym koszyka, zapłacić online lub wybrać płatność przy odbiorze zamówienia i spokojnie chwilę poczekać, aż któraś z burgerowych perełek zjawi się w progu Waszego domu lub biura.

Dostawa z Original Burgers Serial Grillers. Tex-mex to kuchnia, którą można się najeść tak dobrze, jak chyba żadną inną na świecie

Pamiętajmy, że burgery w wydaniu gourmet to tylko niewielka część tego, co załoga restauracji Original Burgers Serial Grillers dla nas przygotowała. Mamy tutaj właściwie pełną paletę najpopularniejszych dań kuchni Tex-Mex, czyli kuchni teksańsko-meksykańskiej, która swoją nazwę zawdzięcza XIX-wiecznej linii kolejowej Texas Mexican Railway, oznaczanej tym skrótem w ówczesnych rozkładach jazdy. Burgery w wydaniu bardziej klasycznym i trochę skromniejszym, ale równie wartym uwagi, burgery sezonowe i w powiększonym rozmiarze, kanapki z szarpaną wieprzowiną (pulled pork), burito z wołowiną, philly cheese steak, czyli wywodząca się z Filadelfii kanapka z cieniutko pokrojonymi plastrami wołowiny, wymieszanymi z serem i podsmażoną papryka i cebulą, quesadillas i wiele więcej. Dostawa z Original Burgers Serial Grillers to prawdziwa moc możliwości.