Zaloguj się

PanKejk. Zamów z dowozem

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

PanKejk. Po prostu naleśnikowe szaleństwo…

O naleśnikach można by mówić godzinami. Ale że znacznie milej jest je po prostu wcinać, ograniczymy się tylko do kilku zdań, aby nie zabierać Wam zbyt dużo czasu. Naleśniki są jednymi z najpopularniejszych i najłatwiejszych do przyrządzenia dań na świecie. Przepis na naleśnikowo ciasto, całkiem zbliżony do tego, którym zazwyczaj posługujemy się obecnie, znany już był w starożytnej Grecji – wzmianka na ten temat pojawia się u greckiego komediopisarza Kratinosa, tworzącego w Atenach w IV wieku p.n.e. Naleśniki to jednocześnie podróż do krainy dzieciństwa (bo kto po szkole lub grze w piłkę z kolegiami nie biegł szybko do domu, by zasiąść przed talerzem pełnym gorącym ruloników albo trójkącików, z serem czy jabłkowym musem) i potrawa bardzo nowoczesna, świetnie bowiem poddająca się najróżniejszym interpretacją i wspaniale łącząca się ze smakami typowymi dla różnorodnych kuchni, od USA po Azję. Jeśli uwielbiacie naleśniki, ale nie dysponujecie czasem, by przygotowywać je samodzielnie – dostawa z PanKejk przez PizzaPortal.pl jest stworzona właśnie dla Was!

Menu PanKejk. Z naleśnikami dookoła świata…

Wytrawne, słodkie, tradycyjne lub egzotyczne, w wersji fit lub amerykańskiej – w menu PanKejk znajdziecie wszystkie naleśniki, które znacie, i wiele takich, o których prawdopodobnie nigdy byście wcześniej nie pomyśleli. Łącznie w menu  PanKejk  figurują aż 44 naleśniki klasyczne oraz 7 amerykańskich naleśników pankejk. Naleśniki naszą nazwy krajów, miast lub rejonów świata, co stanowi jasną wskazówkę, z jakimi wyśmienitymi składnikami i smakami mamy do czynienia w każdym z przypadków. I tak np. naleśnik norweski oznacza kompozycję z wędzonym łososiem, twarożkiem, szpinakiem i pomidorem; naleśnik tajski urzeknie nas charakterystycznym dla tego kraju połączeniem smaków pikantnych, kwaśnych i słodkich: krewetki, twarożek, mleczko kokosowe, pędy bambusa, por, cukinia; naleśnik indyjski to aromatyczne nadzienie z kurczaka curry, mozzarelli, pora, selera naciowego i kukurydzy; a naleśnik argentyński  to nic innego jak zestaw z mięsem wołowo-wieprzowym duszonym w warzywach, z sosem chili i żółtym serem. Każdy, zarówno „mięsożerca”, jak i wegetarianin, na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Dostawa z PanKejk. Na śniadanie, lunch lub kolację. Każda pora jest odpowiednia

Restauracje PanKejk znajdziemy obecnie w czterech polskich miastach: Łodzi, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. W każdym z tych miast możecie z PanKejk zamawiać online przez PizzaPortal.pl, co pozyskanie smacznych, gorących i ciekawie podanych naleśników czyni najłatwiejszą rzeczą pod słońcem. Jeśli marka PanKejk nie dotarła jeszcze do Waszej miejscowości, spokojnie, szanse na to, że wkrótce coś się w tym temacie zmieni są całkiem spore, a PizzaPortal.pl na pewno tego momentu nie przegapi. Naleśniki to bez cienia wątpliwości flagowe potrawy w menu PanKejk, ale oferta tej świetnej sieci jest znacznie bogatsza. W dostawie z PanKejk otrzymacie również fajne burgery, placki ziemniaczane – czyli jedno z tych dań, które uwielbiają absolutnie wszyscy, a absolutnie nikomu nigdy nie chce się go robić – zupy, sałatki i jeszcze trochę więcej. Naleśniki i inne dania z dowozem z PanKejk warto popić czymś równie zdrowym i ciekawym. Do zamówienia online można więc dołączyć świeże soki w wielu popularnych smakach.