Zaloguj się

Pasibus. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Burgerownie Pasibus. Wypasione burgery z dowozem do domu lub biura

Wiele stacjonarnych burgerowni zaczynało od mobilnych food trucków, ale taka kariera, jaka stała się udziałem Pasibusa, możliwa jest tylko w przypadku absolutnie najlepszych. Marka Pasibus zadebiutowała 21 sierpnia 2013 roku we Wrocławiu i można śmiało stwierdzić, że był to jednocześnie debiut prawdziwego street foodu na Dolnym Śląsku. Od wrześniu 2014 roku pod szyldem Pasibus kursują już dwa food trucki, a w 2015 rozwój firmy nabiera wprost spektakularnego przyspieszenia. Wzbogacenie menu o burgery miesiąca, pierwszy lokal stacjonarny, otwarcie centralnej bazy logistycznej, pierwsze miejsce na zorganizowanych w Warszawie Mistrzostwach Burgerowych – to tylko część tego, co rok 2015 przyniósł Pasibusowi. Zachęcony tymi sukcesami, Pasibus rusza na podbój kolejnych „miejscówek”. W styczniu 2016 roku powstaje następna „stacja”, a w sierpniu Pasibus próbuje swoich sił w zupełnie nowej formule, wkracza bowiem na tereny dużych centrów handlowych. I ta sztuka udaje się Pasibusowi wyśmienicie, przychodzi więc czas, by burgerami z Pasibusa mogli cieszyć się również mieszkańcy innych polskich miast. Obecnie, oprócz kilku punktów we Wrocławiu, Pasibusa znajdziecie także w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Lubinie, Poznaniu i Katowicach, a według wszelkiego prawdopodobieństwa już w krótce na mapie pojawi się co najmniej kilka nowych Pasibusów. Dzięki PizzaPortal.pl wszystkie oferowane przez tę sieć przysmaki możecie szybko i wygodnie zamówić online do domu lub biura.

Dostawa z Pasibus. Jakość na pierwszym miejscu!

Pasibusowi od początku przyświeca jedna prosta idea – stwarzać miejsca o ulicznym charakterze, o niezobowiązującej atmosferze, miejsca, do których chce się powracać. Każdy Pasibus – czy to food truck, czy duży lokal stacjonarny, czy niewielki punkt w galerii handlowej – charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem i zawszą tą samą, najwyższą dbałością o smak serwowanych dań i jakość obsługi. Aby się o tym przekonać, nie musicie wcale wychodzić z domu lub biura, wystarczy, że zamówicie z Pasibus dostawę online przez PizzaPortal.pl. W restauracjach Pasibus codziennie dobiera się najlepsze gatunkowo i najświeższe składniki. Tajemnica Pasibusa nie kryje się jednak w starannie wyselekcjonowanym mięsie czy w świeżo wypiekanych bułeczkach, ale w niepowtarzalnym smaku, który nie jest dziełem przypadku. Każdy burger z dowozem z Pasibusa to wyjątkowa kompozycja, będąca efektem pasji do tworzenia i eksperymentowania. Złóżcie zamówienie online już teraz i przekonajcie się sami.

Menu Pasibus. Street foodowa klasyka w najlepszym wydaniu

Manu restauracji Pasibus nie podąża za obowiązującymi trendami, ale samemu je kreuje. Kompozycja każdej kanapki została dokładnie przemyślana i przetestowana na podniebieniach najbardziej wymagających miłośników amerykańskiej kuchni. Zgodnie ze standardami prawdziwej kuchni ulicznej karta Pasibusa nie jest przesadnie długa i udziwniona. Trochę niezastąpionej klasyki, kilka odważniejszych autorskich projektów, coś dla wegetarian i wegan, zawsze co najmniej jedna propozycja sezonowa, inna każdego miesiąca, oraz pomysłowe, samodzielnie przygotowywane dodatki. Oto jak powinno wyglądać menu nowoczesnej burgerowni. Na Wasze zamówienia online czekają tu m.in. takie specjały jak: burger Gonzales, z kotletem ze 100% wołowiny, pastą red curry, serem cheddar, nachosami, jalapeno i różowym sosem; burger Włoski pastuch, oczywiście z burger patty ze 100% wołowiny oraz z rukolą, parmezanem, grillowanym boczkiem, sosem bazyliowo-pomidorowym i sosem białym; kurczaki w autorskiej panierce z różnorodnymi dodatkami; kuleczki serowe w kilku oryginalnych smakach; frytki z batatów i sałatki (np. z tofu).